Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Karol Lesný

* 29. 10. 1971, Trenčín      
 Karol Lesný

Podnikatel, místopředseda Krajské organizace Strany zelených v Jihočeském kraji (Strana zelených). Narodil se na Slovensku, kde také vystudoval Střední lesnickou školu v Liptovském Hrádku. Po přesunu do České republiky pracoval jako hajný a strážce v Národním parku Šumava. Od roku 1992 soukromě podniká, je jednatelem ve dvou firmách. Člen Strany zelených, ve straně zastává funkci místopředsedy Krajské organizace Strany zelených v Jihočeském kraji. Karol Lesný je podruhé ženatý a dvě děti. V krajských volbách v roce 2012 vede kandidátku Strany zelených v Jihočeském kraji.

? - 1989 Střední lesnická škola v Liptovském Hrádku - student
? - ? Pracovní praxe:
- hajný, poté strážce v NP Šumava
- hajný poblíž Hluboké nad Vltavou
1992 -> OSVČ - soukromý podnikatel
1992 -> Práce v lese-těžba dřeva a pěstební činnost
1992 -> Přibližování dřeva koňmi a povoznictví
1995 -> Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
1996 -> Činnost realitní kanceláře
1998 - 1999 ČESKÝ LES CB s.r.o. - jednatel a společník
(1998 majetková účast 25 %; 1998-1999 majetková účast 33 %)
2000 -> Lesný - forest s.r.o. - statutární orgán
(dříve T L forest s.r.o.)
2000 -> - společník
(2000-2000 majetková účast 50 %; 2002-2007 majetková účast 100 %; 2007-> majetková účast 90 %)
2006 -> - jednatel
2006 -> Vezem Vám Vánoce s.r.o. - jednatel
? -> Strana zelených - člen
? -> Rada krajské organizace SZ Jihočeský kraj - místopředseda

Zpracováno ke dni 03.09.2012 (fu/yy)
Aktualizováno ke dni 03.09.2012

2012 krajské volby - Jihočeský kraj > Strana zelených - kandidát

Pořadí na kandidátce: 1

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).