MENU

Ladislav Mlčák

* 5. 1. 1947, Paršovice      
 Ladislav Mlčák

Bývalý poslanec PČR (KSČM).  Absolvent Vysoké školy politické. V letech 1965-1979 pracoval jako dělník v Přerovských chemických závodech. V roce 1979 se stal pracovníkem politického okresního aparátu KSČ. Od roku 2000 je předsedou Krajské rady Olomouckého kraje KSČM. V letech 1994-2002 byl zastupitelem města Přerov. V období mezi lety 2000- 2008 zasedal v Zastupitelstvu Olomouckého kraje. Od roku 2002 do roku 2010 byl  poslancem PČR. V roce 2010 neúspěšně kandidoval za KSČM ze 7. místa v Olomouckém kraji do PS PČR. Je ženatý, má dvě dospělé děti.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

2008 krajské volby - Olomoucký kraj > Komunistická strana Čech a Moravy - kandidát
2009 mimořádné volby do Poslanecké sněmovny PČR (neuskutečněné) > Olomoucký kraj > Komunistická strana Čech a Moravy - kandidát
2010 Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Olomoucký kraj > Komunistická strana Čech a Moravy - kandidát
2012 krajské volby - Olomoucký kraj > Komunistická strana Čech a Moravy - kandidát

Pořadí na kandidátce: 18

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).