Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Václav Král

* 25. 3. 1980      
Ing. Václav Král

Bývalý radní Jihočeského kraje (ODS). Od roku 2000 je společníkem firmy Jihoexpres Agro s.r.o. V roce 2008 byl zvolen zastupitelem Jihočeského kraje a posléze se stal krajským radním pro oblasti dopravy a regionálního rozvoje. Od téhož roku je členem dozorčí rady státního podniku Povodí Vltavy. V roce 2012 neobhájil ve volbách mandát krajského zastupitele.

2000 -> Jihoexpres Agro s.r.o. - společník
? -> ODS - člen
? -> Regionální sdružení ODS - Jihočeský kraj > Regionální rada - člen
2008 - 2012 Zastupitelstvo Jihočeského kraje - zastupitel
2008 - 2012 Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova - člen
2008 - 2012 Rada Jihočeského kraje - radní
pro oblasti: zabezpečování úkolů v oblastech regionálního rozvoje, investiční činnosti, dopravní obslužnosti a silničního hospodářství, územního plánování, stavebního a územního řízení
2008 -> Povodí Vltavy, státní podnik - člen dozorčí rady

Zpracováno ke dni 24.02.2012 (yy/nap)
Aktualizováno ke dni 28.12.2012 (yy)

2008 krajské volby - Jihočeský kraj > Občanská demokratická strana - kandidát

Pořadí na kandidátce: 15
Zvolen/a v 1. kole

2012 krajské volby - Jihočeský kraj > Občanská demokratická strana - kandidát

Pořadí na kandidátce: 15

2013 2013 - Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Jihočeský kraj > Občanská demokratická strana (ODS) - kandidát

Pořadí na kandidátce: 4

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).