Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ondřej Palounek

* 13. 6. 1968      
 Ondřej Palounek

Předseda MS ODS Praha-Nusle, lobbista. Podle médií byl v minulosti pětkrát soudně trestán za majetkoprávní přečiny. Od roku 1995 je společníkem a jednatelem společnosti MARON Co., s.r.o., od roku 2004 je členem dozorčí rady EMPORIO INVESTMENT, a.s. a od roku 2006 do roku 2012 byl jednatelem a společníkem ve firmě PF REALITY s.r.o. Nezastává žádnou významnou veřejnou funkci, je členem ODS a stojí v čele místní organizace ODS v pražské čtvrti Nusle. Jeho výrazný vliv na chod pražské komunální politiky vychází podle médií z osobních vztahů, mimo jiné například lobbistou a radním Prahy 10 Tomášem Hrdličkou.

1995 -> MARON Co., s.r.o. - jednatel a společník
(1995–2000 majetková účast: 30 %; 2000–dosud majetková účast: 55 %)
(od 20. 4. 1995 jednatelka a společnice Marie Palounková nar. 1944; od 27. 11. 2000 jednatelka a společnice Marta Palounková nar. 1969)
? -> ODS - člen
? - ? Místní sdružení ODS Spořilov - předseda
? - ? (?) Místní sdružení ODS Spořilov - člen rady
? - ? (?) Oblastní sdružení ODS Praha 4 - člen
2013 -> Místní sdružení ODS Praha-Nusle - předseda
2004 -> EMPORIO INVESTMENT, a.s. - člen dozorčí rady
(dříve FA-FALCON-PETROL,a.s.) (od 3. 11. 2004 předsedkyně představenstva Marta Palounková nar. 1969)
2006 - 2012 PF REALITY s.r.o. - jednatel a společník
(později KAMČULE s.r.o.)
(majetková účast: 50 %)
? - ? Další činnost:
Ondřej Palounek byl několikrát pravomocně odsouzen za krádeže a majetkovou trestnou činnost.

Zpracováno ke dni 07.01.2012 (yy/nap)
Aktualizováno ke dni 02.06.2013 (fu)

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).