MENU

Ing. Petr Krill

* 27. 5. 1941, Ráječko u Zábřeha      
Ing. Petr Krill

Bývalý poslanec PČR (ODS). Absolvovent Fakulty strojního inženýrství Technické univerzity v Liberci. Po studiích byl zaměstnán ve státním podniku Pramet - závody práškové metalurgie, později působil ve Výzkumném ústavu pro práškovou metalurgii. V oboru práškové metalurgie setrval téměř 32 let. V roce 1990 byl za OF zvolen do Zastupitelstva města Šumperk, jehož členem byl do roku 2003. V roce 1994 byl zvolen do funkce starosty města Šumperku.  V roce 2000 neúspěšně kandidoval do Senátu PČR. V čele města stál do roku 2002, kdy byl zvolen do Poslanecké sněmovny PČR. Ve Sněmovně se zaměřoval na zahraniční problematiku, mimo jiné byl místopředsedou Výboru pro evropské záležitosti a členem Zahraničního výboru.   Byl členem předsednictva firem Podniky města Šumperka a.s., Šumperská nemocnice a.s. nebo Hydrometalurgické závody Bruntál, a.s.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

2009 mimořádné volby do Poslanecké sněmovny PČR (neuskutečněné) > Olomoucký kraj > Občanská demokratická strana - kandidát
2010 Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Olomoucký kraj > Občanská demokratická strana - kandidát
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).