Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. et Ing. Jiří Srba

* 26. 6. 1978, Ostrava      
Ing. et Ing. Jiří Srba

Bývalý náměstek primátora města Ostravy, zastupitel města Ostravy, zastupitel MO Ostrava-Jih (ČSSD), zástupce ředitele ZŠ. Absolvoval současně obor Systémové inženýrství a informatika a Regionální politika a rozvoj na VŠB-TU v Ostravě. Poté pokračoval nástavbovým vysokoškolským oborem Učitelství odborných předmětů. Od roku 1998 je veden jako OSVČ. V roce 2010 byl za ČSSD zvolen zastupitelem MO Ostrava-Jih a členem Zastupitelstva města Ostravy, v němž byl do roku 2012 náměstkem primátora pro investice. Současně pracuje jako zástupce ředitele ostravské sportovní školy. Svobodný, bezdětný.

? - ? Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace - student
? - ? Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava - absolvent, titul Ing.
studijní obory: Systémové inženýrství a informatika; Regionální politika a rozvoj; nástavbový obor: Učitelství odborných předmětů
1998 -> OSVČ - soukromý podnikatel
1998 -> Hostinská činnost
? -> Základní škola Hrabůvka (sportovní škola) - zástupce ředitele
? -> ČSSD - člen
? -> Místní organizace ČSSD Bělský les a Dubina - předseda
? -> Městský výkonný výbor ČSSD Ostrava - místopředseda
? -> Krajský výkonný výbor ČSSD Moravskoslezský kraj - místopředseda
2010 -> Dům kultury Akord Ostrava - Zábřeh, s.r.o. - statutární orgán
(dříve Dům kultury NH Ostrava - Jih, spol. s r.o.)
2010 - 2011 - předseda dozorčí rady
2011 -> - člen dozorčí rady
2010 -> Zastupitelstvo MO Ostrava-Jih - zastupitel
2010 -> Zastupitelstvo města Ostravy - zastupitel
2010 - 2012 Rada města Ostravy - radní
2010 - 2012 - náměstek primátora
pro oblast: investic
2011 -> Ostravské vodárny a kanalizace a. s. - člen představenstva
? -> Masarykova demokratická akademie, z.s. - člen představenstva
(dříve: Masarykova demokratická akademie)

Zpracováno ke dni 24.11.2010 (yy/nap)
Aktualizováno ke dni 22.11.2011 (uh)

2006 komunální volby Ostrava > Česká strana sociálně demokratická - kandidát

Pořadí na kandidátce: 28

2010 komunální volby MO Ostrava-Jih > Česká strana sociálně demokratická - kandidát

Pořadí na kandidátce: 2
Zvolen/a v 1. kole

2010 komunální volby Ostrava > Česká strana sociálně demokratická - kandidát

Pořadí na kandidátce: 7
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).