Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Karel Šimša

* 8. 6. 1968, Olomouc      
Jak je tato rubrika vytvářena?

Leitmotivem je snaha o uvádění podstatných informací do vzájemných souvislostí. Informace jsou řazeny dle chronologického, institucionálního a tematického principu.

Rubrika je
Rubrika není
Nabízíme

Kandidát do Zastupitelstva města Olomouce
Před komunálními volbami v roce 2010 uvedl Karel Šimša pro článek na webu TOP 09, že by se rád zasloužil o zvýšení bezpečnosti v Olomouci. "Zasadíme se o to, aby bylo v ulicích ve všech lokalitách města více pěších hlídek nebo policistů na kolech či elektrických mopedech," uvedl počítačový specialista a kandidát za volební obvod 4 Karel Šimša.
(web TOP 09, 09.09.2010)

Bahno kolem základní umělecké školy
Staveniště poblíž základní umělecké školy v olomouckých Hodolanech má za následek okolní špínu. Žáci a rodiče se tak musejí ke škole dostat přes zabahněnou příjezdovou cestu a vjezd aut na parkoviště často blokují náklaďáky stavbařů. Problém ihnedt začalo řešit vedení školy, nicméně následná opatření ze strany investora stavby byla nedostačující.
K řešení svízelné situace se připojil i zástupce komise městské části Hodolany Karel Šimša, kterého Deník kontaktoval. "Oficiální cestou se ke mně tato stížnost nedostala. Ale vzhledem k tomu, že moje dcera také navštěvuje uměleckou školu v Hodolanech, vím, že tam s bahnem problém je. Už jsem o tom informoval oddělení výkonu státní správy v dopravě," vysvětlil Šimša.
(Olomoucký deník, 24.01.2008)