Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Adam Záruba, Ph.D.

* 7. 11. 1978, Hradec Králové      
Ing. Adam Záruba, Ph.D.

Zastupitel města Hradce Králové (Změna pro Hradec), předseda ZO Orlice Českého svazu ochránců přírody. Vystudoval Stavební fakultu ČVUT v Praze, kde získal tituly Ing. a Ph.D. Působil zde i jako pedagog, později spolupracoval s urbanistickou firmou. Od roku 2007 předsedá Základní organizaci Orlice Českého svazu ochránců přírody. Roku 2010 úspěšně kandidoval do Zastupitelstva města Hradce Králové, je zde mj. i místopředsedou Výboru pro životní prostředí. V krajských volbách v roce 2012 jako nestraník vede kandidátku Změny pro Královéhradecký kraj v Královéhradeckém kraji.

1993 - 1997 Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína v Hradci Králové - student
1997 - 2003 ČVUT v Praze > Fakulta stavební - absolvent, titul Ing.
obor: Inženýrství životního prostředí (diplomní projekt na téma: Urbanistická studie města Třebechovice pod Orebem)
2003 Dřevozpracující družstvo Hradec Králové - zaměstnanec
(příprava a realizace dřevostaveb, příprava a realizace Podorlického skanzenu v Krňovicích)
2003 - 2004 Rada města Třebechovice pod Orebem > Komise stavební Rady města - člen
2003 - 2007 ČVUT v Praze > Fakulta stavební > Katedra urbanizmu a územního plánování - pedagog
(dříve Katedra sídel a regionů - výuka předmětů zaměřených na urbanizmus, územní plánování a životní prostředí, vědecko-výzkumná činnost - architektura a urbanistické aspekty dřevostaveb, ochrana krajinného rázu)
2003 - 2009 ČVUT v Praze > Fakulta stavební > Katedra urbanizmu a územního plánování - absolvent, titul Ph.D.
obor: Inženýrství životního prostředí (téma disertační práce: Problémy současné ochrany krajinného rázu v ČR)
2006 - 2007 T-plan, s.r.o. Praha - externí spolupracovník
(spolupráce při přípravě studií pro Královéhradecký a Jihočeský kraj)
2007 -> Český svaz ochránců přírody > Základní organizace Orlice - předseda
2007 -> Další činnost: - člen
(výběrová komise Místní akční skupiny Nad Orlicí - problematika rozvoje venkova, posuzování a výběr projektů pro financování z programu LEADER)
2007 - 2010 Rada města Hradec Králové > Komise pro životní prostředí - člen
2010 -> Zastupitelstvo města Hradce Králové - zastupitel
? -> Klub Změny pro Hradec - předseda
2010 -> Výbor pro životní prostředí - místopředseda
2011 -> Hradecké služby a.s. - člen dozorčí rady
(dříve Pardubické služby a.s.)
2011 -> Nadační fond pro rozvoj města Hradec Králové - člen správní rady

Zpracováno ke dni 03.09.2012 (fu/yy)
Aktualizováno ke dni 03.09.2012

2010 komunální volby Hradec Králové > Změna pro Hradec - nezávislí kandidáti a Strana zelených (SZ) - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

2012 krajské volby - Královéhradecký kraj > Změna pro Královéhradecký kraj - kandidát

Pořadí na kandidátce: 1

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).