Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Erich Janderka

* 20. 12. 1949, Jihlava      
 Erich Janderka

Bývalý zastupitel a radní města Jihlavy (dříve ODS, nyní nestr.), manažer. Má středoškolské vzdělání. Do roku 2014 byl členem ODS, ve straně vykonával funkci oblastního manažera v Jihlavě. Od roku 2006 byl po dvě volební období zastupitelem a radním města Jihlavy. Působil jako asistent poslance Vladimíra Hinka. V roce 2004 neúspěšně kandidoval do Senátu PČR v obvodě č. 52, v roce 2014 za hnutí Společně pro Jihlavu neobhájil svůj zastupitelský mandát.

? - ? Střední ekonomická škola - student
1991 - 1993 Lidové bytové družstvo v Jihlavě - člen představenstva
1998 -> OSVČ - soukromý podnikatel
1998 -> Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
1998 -> Činnost organizačních a ekonomických poradců
1991 - 2014 ODS - člen
? - ? (?) Oblastní sdružení ODS Jihlava - manažer
? - ? Poslanecká sněmovna PČR (2006 - 2010) - asistent poslance
poslance Vladimíra Hinka (ODS)
2006 - 2014 Zastupitelstvo města Jihlavy - zastupitel
? - 2014 Rada města Jihlava - radní
2011 - 2014 JIHLAVSKÉ KOTELNY, s.r.o. - člen dozorčí rady
2011 -> Jihlavské vodovody a kanalizace a.s. - člen dozorčí rady

Zpracováno ke dni 14.11.2010 (fu/nap)
Aktualizováno ke dni 15.01.2015 (yy)

1994 komunální volby Jihlava > Občanská demokratická strana - kandidát

Pořadí na kandidátce: 30

1998 komunální volby Jihlava > Občanská demokratická strana - kandidát

Pořadí na kandidátce: 29

2002 komunální volby Jihlava > Občanská demokratická strana - kandidát

Pořadí na kandidátce: 16

2004 volby do Senátu PČR - obvod č. 52 (Jihlava) > Občanská demokratická strana - kandidát

(2. kolo)
2010 komunální volby Jihlava > Občanská demokratická strana - kandidát

Zvolen/a v 1. kole

2014 komunální volby Jihlava > SPOLEČNĚ PRO JIHLAVU - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 3

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).