Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

doc. Ing. Petr Jančík, Ph.D.

* 27. 6. 1960      
doc. Ing. Petr Jančík, Ph.D.

Zastupitel MO Ostrava-Poruba (nestr. za STAN), vysokoškolský pracovník. Absolvent Vysoké školy báňské v Ostravě, kde získal také titul Ph.D. a docenturu. Na VŠB-TUO od roku 1990 vyučuje, od roku 2004 vede Katedru ochrany životního prostředí v průmyslu a věnuje se také výzkumné činnosti. V roce 2010 byl za hnutí Ostravak zvolen zastupitelem MO Ostrava-Poruba. Petr Jančík je ženatý a má čtyři děti.

? - ? Vysoká škola báňská (nyní VŠB-TUO) - absolvent, titul Ing.
obor: strojní zařízení dolů a hutí
? - ? Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava - absolvent, titul Ph.D.
obor: ochrana životního prostředí v průmyslu
? Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava - docent
obor: řízení strojů a procesů
1990 -> Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava - zaměstnanec
2004 -> Fakulta metalurgie a materiálového inženýrství > Katedra ochrany životního prostředí v průmyslu - vedoucí
2010 -> Fakulta metalurgie a materiálového inženýrství > Katedra ochrany životního prostředí v průmyslu > Institut environmentálních technologií - výzkumný pracovník
2002 -> OSVČ - soukromý podnikatel
2002 - 2012 Měření znečišťujících a pachových látek, zpracování rozptylových studií
2012 -> Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
2012 -> Testování, měření, analýzy a kontroly
2014 -> Zastupitelstvo MO Poruba - zastupitel
2014 -> Kontrolní výbor - člen
2014 -> Rada MO Poruba > Komise pro životní prostředí - člen

Zpracováno ke dni 05.01.2016 (yy)
Aktualizováno ke dni 05.01.2016

2010 komunální volby Ostrava > Ostravak - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 3

2014 komunální volby Ostrava > Ostravak - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 12

2014 komunální volby MO Poruba - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 5
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).