Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Otmar Homolka

* 25. 8. 1957, Karlovy Vary      
Ing. Otmar Homolka

Zastupitel města Karlovy Vary, bývalý radní (hnutí O co jim jde?!), živnostník. Absolvent ČVUT v Praze. Působí jako živnostník, zabývá se projektovou a inženýrskou činností ve výstavbě. V roce 2007 založil občanské sdružení O co jim jde?!, které se v roce 2010 transformovalo v politické hnutí. Téhož roku oznámil kandidaturu v komunálních volbách a byl zvolen zastupitelem města Karlových Varů, později se stal radním města, jímž byl do rozpadu koalice v roce 2012.

? - ? gymnázium v Karlových Varech - student
? - ? ČVUT v Praze > Fakulta stavební - absolvent, titul Ing.
? - ? Pozemní stavby Karlovy Vary,s.p.,odštěpný závod Praha - projektant
? - ? Pracovní praxe: - zaměstnanec
- projektant,
- zaměstnanec realitní kanceláře
? - ? Okresní úřad Karlovy Vary - úředník
1994 -> OSVČ - soukromý podnikatel
1994 - 2008 Inženýrská a investorská činnost ve stavebnictví
1994 -> Projektová činnost ve výstavbě
1996 - 2008 Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí
1996 - 2008 Ubytovací služby
2003 - 2008 Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí
2006 Další činnost:
Činnost na odhalování korupčních kauz v Karlových Varech.
2007 O co jim jde?! o.s. - spoluzakladatel
2010 -> Hnutí O co jim jde?! - člen
2010 - spoluzakladatel
2010 Další činnost:
oznámil kandidaturu na funkci primátora města Karlovy Vary
2010 -> Zastupitelstvo města Karlových Varů - zastupitel
2010 - 2012 Rada města Karlových Varů - radní
2011 - 2013 Vodárny a kanalizace Karlovy Vary, a.s. - člen představenstva
(dříve Vodárny a kanalizace, Karlovy Vary a.s.)

Zpracováno ke dni 14.10.2010 (nap)
Aktualizováno ke dni 04.02.2014 (nb)

2010 komunální volby Karlovy Vary > Hnutí O co jim jde?! - kandidát

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

2012 krajské volby - Karlovarský kraj > Koalice pro Karlovarský kraj - kandidát

Pořadí na kandidátce: 3

2013 2013 - Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Karlovarský kraj > Křesťanská a demokratická unie-Československá strana lidová (KDU-ČSL) - kandidát

Pořadí na kandidátce: 6

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).