Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

JUDr. Ing. Karel Nedbálek, Ph.D.

* 19. 10. 1956      
JUDr. Ing. Karel Nedbálek, Ph.D.

Kandidát do Senátu PČR, ředitel společnosti, pedagog. Po odborném učilišti a SPŠ strojní ve Zlíně vystudoval Fakultu elektrotechnickou na VÚT v Brně, kde absolvoval také postgraduální studium. V osmdesátých letech řídil družtevní podnik ve slušovicích, následně pracoval dva roky jako generální ředitel. Od roku 1993 je generálním ředitelem společnosti Čibe a.s. V letech 2002-2009 studoval na Právnické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě, kde získal titul doktor práva. Od roku 2009 je předsedou Zemědělského družstva se sídlem ve Velkých Pavlovicích. V roce 2011 se stal prezidentem společnosti RIEGER-KLOSS VARHANY, s.r.o. Od roku 2012 vyučuje na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně na Fakultě aplikované informatiky. Karel Nedbálek je ženatý a má jedno dítě.

1971 - 1974 Střední odborné učiliště - učeň
- v Otrokovicích vyučen provozní elektromontér
1974 - 1979 Střední průmyslová škola strojní Zlín - student
(večerní studium)
1979 - 1984 Vysoké učení technické v Brně > Elektrotechnická fakulta - absolvent, titul Ing.
1985 - 1990 JZD AK Slušovice - ředitel
- ředitel družstevního podniku
1986 - 1988 Vysoké učení technické v Brně > Strojní fakulta - absolvent
- postgraduální studium na katedře přístrojů a automatizace
1990 - 1992 Pracovní praxe: - generální ředitel
DAK START TRENČÍN
1993 -> ČIBE a.s. - generální ředitel
2002 - 2008 Univerzita Komenského v Bratislave > Právnická fakulta UK - absolvent, titul Mgr.
2009 Bratislavská vysoká škola práva > Fakulta práva - absolvent, titul JUDr.
2009 - 2012 Рaneurópska vysoká škola > Fakulta práva - absolvent, titul Ph.D.
- externí doktorand ústavu teorie dějin štátu a práva
2009 -> Zemědělské družstvo Velké Pavlovice - předseda družstva
(dříve Zemědělské družstvo)
2011 -> RIEGER - KLOSS VARHANY s.r.o. - prezident
2011 -> Střední umělecká škola varhanářská, o.p.s. - předseda správní rady
2012 Pracovní praxe: - rozhodce
Rozhodčí soud při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky
2012 Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - přednášející

Zpracováno ke dni 14.09.2012 (yy)
Aktualizováno ke dni 14.09.2012

2010 komunální volby Zlín > Suverenita - kandidát

2012 volby do Senátu PČR - obvod č. 77 (Vsetín) > SUVERENITA - Blok Jany Bobošíkové - kandidát

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).