Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

MUDr. Miroslav Adámek

* 6. 5. 1963, Vsetín      
MUDr. Miroslav Adámek

Primátor města Zlína, zastupitel Zlínského kraje (nestr. za STAN), lékař. Chirurgem je jednadvacet let. Působil ve Zlíně v Baťově nemocnici a nemocnici Atlas. V devadesátých letech byl týmovým lékařem zlínských extraligových hokejistů. Pracoval rovněž jako lékař v nemocnici ve Vsetíně a Valašském Meziříčí.  Od roku 2005 je jednatelem a společníkem firmy Jednodenní chirurgie Zlín, s.r.o. V roce 2010 úspěšně kandidoval jako nestraník za TOP 09/STAN do zlínského zastupitelstva. Vzápětí byl zvolen radním a stanul v čele města ve funkci primátora, o čtyři roky později primátorské křeslo obhájil. Od roku 2011 zastává mimo jiné funkci prezidenta místního hokejového klubu HC PSG Zlín. V roce 2012 byl zvolen zastupitelem Zlínského kraje a o čtyři roky později vede kandidátku STAN do krajských voleb. Miroslav Adámek je rozvedený a má dvě děti.

? - 1989 Univerzita Palackého v Olomouci > Lékařská fakulta - absolvent, titul MUDr.
? - ? Pracovní praxe: - lékař
- chirurg (21 let) - působil v Baťově nemocnici (Zlín) a nemocnici Atlas (Zlín)
- v devadesátých letech týmový lékař zlínských extraligových hokejistů (14 let)
- práce pro nemocnici ve Vsetíně a Valašském Meziříčí
2005 -> Jednodenní chirurgie Zlín, s.r.o. - jednatel a společník
(majetková účast: 50 %)
2010 -> Zastupitelstvo města Zlína - zastupitel
(Zvolen jako nestraník za STAN na společné kandidátce TOP 09/STAN.)
2010 -> Rada města Zlína - radní
2010 -> - primátor
2011 -> Bezpečnostní rada města - předseda
2014 -> Komise pro mezinárodní styky a cestovní ruch - člen
2014 -> Komise pro strategické plánování - člen
2011 -> Nadace Tomáše Bati - člen správní rady
2011 -> HC PSG Zlín, o.s. - prezident
2012 -> Zastupitelstvo Zlínského kraje - zastupitel
2013 -> Regionální rada regionu soudržnosti Střední Morava > Výbor Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava - člen
2015 -> HC PSG Zlín, o.s. - člen představenstva

Zpracováno ke dni 30.10.2010 (yy)
Aktualizováno ke dni 11.02.2016 (yy)

2010 komunální volby Zlín > TOP 09 (ve spolupráci s hnutím Starostové a nezávislí) - kandidát

Zvolen/a v 1. kole

2012 krajské volby - Zlínský kraj > TOP 09 a STAN - kandidát

Pořadí na kandidátce: 3
Zvolen/a v 1. kole

2014 komunální volby Zlín > STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).