MENU

Mgr. Milan Bičík

* 17. 12. 1949      
Mgr. Milan Bičík

Bývalý poslanec PČR (KSČM), učitel. Po absolvování Pedagogické fakulty v Hradci Králové působil až do roku 1983 jako učitel, zástupce ředitele nebo jako ředitel na několika základních školách v okrese Havlíčkův Brod. V letech 1986-1990 vedl organizační odbor ONV v Havlíčkově Brodě. Od roku 1990 až do současnosti učí na Základní škole v Havlíčkově Brodě. V roce 1994 byl zvolen členem Zastupitelstva města Havlíčkova Brodu a tento post obhájil ve čtyřech následujících volbách. V období let 1998-2006 byl členem představenstva HC REBEL, a.s. Od roku 2002 zasedá ve Sněmovně, v níž se zaměřuje převážně na oblasti vědy, vzdělávání, kultury, mládeže a tělovýchovy. V komunistické straně zastává post stínového ministra školství a tělovýchovy. V roce 2010 neúspěšně kandidoval ve volbách do Poslanecké sněmovny PČR.

Profil politika naleznete na staré verzi webu http://www.nasipolitici.cz/staraverze/cs/politik/168-milan-bicik

2009 mimořádné volby do Poslanecké sněmovny PČR (neuskutečněné) > Komunistická strana Čech a Moravy - kandidát
2010 Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Kraj Vysočina > Komunistická strana Čech a Moravy - kandidát
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).