Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Aleš Juchelka

* 18. 4. 1976, Ostrava      
Ing. Aleš Juchelka

Kandidát do PS PČR, bývalý zastupitel města Ostravy (nestr. za ANO 2011), moderátor, scenárista, dramaturg. Absolvoval Ekonomickou fakultu Technické univerzity Vysoké školy Báňské. Jako moderátor působil v rádiu Čas a v Českém rozhlase. Od roku 2000 podniká v umělecké sféře. Jako dramaturg, redaktor a moderátor pracuje v České televizi. Podílel se například na pořadech Cyklus proti proudu, Ta naše povaha česká a moderoval třeba Medůzu, Exit 316 nebo Křesťanský magazín. Od roku 2008 je jednatelem a společníkem firmy OCCAM PR s.r.o. V roce 2010 byl za TOP 09 zvolen zastupitelem města Ostravy, v dalším období mandát neobhájil. V roce 2017 je jako nezávislý trojkou na kandidátce ANO 2011 v Moravskoslezském kraji pro sněmovní volby. Aleš Juchelka je ženatý.

? - ? Vysoká škola báňská (nyní VŠB-TUO) > Ekonomická fakulta - absolvent, titul Ing.
obor: ekonomie
? - ? Čas - moderátor
(rádio)
? - ? Český rozhlas - moderátor
1998 -> Česká televize - zaměstnanec
- scénárista, dramaturg a moderátor
(Podílel se například na pořadech Cyklus proti proudu, Ta naše povaha česká a moderoval třeba Medůzu, Exit 316 nebo Křesťanský magazín.)
2000 -> OSVČ - soukromý podnikatel
2000 -> Umělecká agentura
2008 -> OCCAM PR s.r.o. - jednatel a společník
(majetková účast: 100 %)
2009 - 2010 BESKYD TOUR SERVIS s.r.o. - jednatel a společník
(majetková účast: 1/3)
? - ? TOP 09 - člen
2010 - 2014 Zastupitelstvo města Ostravy - zastupitel
2014 - 2016 YOU STORY UP! s.r.o. - jednatel a společník
(majetková účast: 50 %)

Zpracováno ke dni 15.10.2010
Aktualizováno ke dni 14.09.2017 (yy)

2010 komunální volby Ostrava > TOP 09 - kandidát

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

2014 komunální volby Ostrava > TOP 09 - kandidát

Pořadí na kandidátce: 1

2014 komunální volby MO Moravská Ostrava a Přívoz > TOP 09 - kandidát

Pořadí na kandidátce: 1

2017 2017 - Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Moravskoslezský kraj > ANO 2011 - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 3

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).