Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

PaedDr. Gustav Krov

PaedDr. Gustav Krov

Kandidát voleb do Senátu PČR (ČSSD), ředitel muzea. Abslolvent Pedagogické fakulty v Ústí nad Labem. V roce 1989 byl činný v OF, téhož roku vstoupil do ČSSD. Působil jako středoškolský pedagog, dalších sedm let pracoval v oblasti pojišťovnictví. Mezi roky 1994 - 1999 byl zastupitelem města Ústí nad Labem a rovněž městské části Neštěmice. V letech 2000 - 2007 stál v čele České pojišťovny Ústí nad Labem. Od roku 2007 zastává funkci ředitele Muzea města Ústí nad Labem. Působí jako místopředseda dozorčí rady Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s. či člen dozorčí rady Fotbalového klubu Ústí nad Labem, a.s. Je rovněž místopředsedou Okresní hospodářské komory Ústí nad Labem. V roce 2010 kandiduje do Senátu PČR a Zastupitelstva centrálního městského obvodu Ústí nad Labem - město.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

2010 volby do Senátu PČR - obvod č. 31 (Ústí nad Labem) > Česká strana sociálně demokratická - kandidát
2010 komunální volby Ústí nad Labem > Česká strana sociálně demokratická - kandidát
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).