Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D.

* 17. 7. 1962, Ostrava      
RNDr. Lukáš  Ženatý, Ph.D.

Náměstek primátora statutárního města Ostravy, člen ODS. Vystudoval Univerzitu Palackého v Olomouci, Přírodovědeckou fakultu a Vysokou školu báňskou - Technickou univerzitu Ostrava, Hornicko – geologickou fakultu, kde získal titul RNDr., resp. Ph.D. Svou profesní dráhu zasvětil oblasti ochrany životního prostředí, dlouhá léta působil na Ministerstvu životního prostředí České republiky na Územním odboru pro ostravskou oblast. Roku 1998 úspěšně kandidoval do Zastupitelstva statutárního města Ostravy, kam byl zvolen i v roce 2002 a 2006 a je zde náměstkem primátora pro finanční a majetkovou oblast. Mezi lety 2004-2008 byl zastupitelem Moravskoslezského kraje. Je členem ODS a místopředsedou Oblastního sdružení ODS Ostrava a místopředsedou Regionální rady ODS Moravskoslezského kraje. V roce 2010 kandiduje za tuto stranu do Senátu PČR.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

2008 krajské volby - Moravskoslezský kraj > Občanská demokratická strana - kandidát
2010 volby do Senátu PČR - obvod č. 70 (Ostrava-město) > Občanská demokratická strana - kandidát
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).