Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Mgr. František Pohanka

* 1.6.1956, Jihlava      
Mgr. František Pohanka

Kandidát do Poslanecké sněmovny PČR, advokát. Absolvent Právnické fakulty Univerzity Karlovy. V roce 1979 nastoupil jako justiční čekatel k Okresní prokuratuře v Českých Budějovicích. Po absolvování vojenské služby působil jako prokurátor u Vojenské obvodové prokuratury v Českých Budějovicích. Mezi roky 1990 - 1992 zde zastával funkci prvního náměstka, později stál v čele obvodové prokuratury. V roce 1993 po zrušení vojenské části Generální prokuratury zahájil soukromou advokátní praxi. V roce 2006 byl jako bezpartijní kandidát hnutí Komunikací a slušností ke změně zvolen do Zastupitelstva obce Litvínovice. Pomáhal zakládat stranu SPO a později se stal místopředsedou jihočeské krajské organizace SPOZ. Za tuto stranu kandiduje v roce 2010 do Poslanecké sněmovny PČR.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

2010 Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Jihočeský kraj > Strana práv občanů Zemanovci - kandidát
2010 komunální volby České Budějovice > Strana práv Občanů Zemanovci a Suverenita - kandidát
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).