Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Miloš Zeman

* 28. 9. 1944, Kolín      


Online rozhovor se čtenáři serveru Novinky.cz
(Novinky.cz, 08.03.2010)
"Od Lukoilu, ani od ODS jsme nedostali ani korunu. Nenechte se mýlit pomluvami našich politických konkurentů."

On-line rozhovor s Milošem Zemanem
(iDNES.cz, 22.02.2010)
"Pochybuji o účinnosti bezpečnostních prověrek, protože i ten, kdo je uděluje, může být zkorumpován. Proto považuji za jediný účinný nástroj boje proti korupci zákon o prokázání původu příjmů a majetku."

Zeman: Zeptejte se těch, co slibují, kde na to vezmou
(Deník.cz, 10.02.2010)
"My jsme zdědili OKD, stát v nich měl v době nástupu mé vlády podíl devětačtyřicet procent. Ono to zní krásně, ale při existujícím systému ten, kdo má jednapadesát procent, rozhoduje o všem, a ten, kdo má devětačtyřicet, může jenom přihlížet. Takže my jsme tehdy navrhli vlastníkům OKD, abychom vyměnili oněch čtyřicet devět procent právě za bytový fond, který tehdy OKD vlastnilo. Tato nabídka byla tehdy odmítnuta, a, podle mého názoru, v tom, je kořen současných problémů. Protože kdyby stát ty byty vlastnil, tak by v žádném případě nemohlo dojít k takovým excesům, jako dochází dnes."

Spouštěčem černých duší byl Gross, říká v rozhovoru Miloš Zeman
(Lidovky.cz, 10.01.2010)
"Myslím, že k tomu velmi podstatnou měrou přispěl Stanislav Gross. U něho se vůbec poprvé začalo projevovat pojetí politiky jako kšeftu. Samozřejmě že politika je tak trochu i byznys. Pokud je jenom nebo především byznys, tak jednak znechucuje a jednak vede k rozkvětu velrybářských metod."

Miloš Zeman o finanční krizi
(YouTube.cz, 25.03.2010)

Téma Deníku s Janem Kličkou (11) - Host: Miloš Zeman
(UPC Expres, 2009; převzato z YouTube.cz, 25.03.2010)

Václav Klaus, Miroslav Grebeníček a Miloš Zeman v debatě o přípravě privatizace v ČSFR
(YouTube.cz, 25.03.2010)

Miloš Zeman o politice
(YouTube.cz, 25.03.2010)

O politice 2008, Občanské sdružení Přátelé Miloše Zemana
(TV Prima, převzato z YouTube.cz, 25.03.2010)