Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse ke komentáři týdne - Lukáš Jelínek: Od kontroverzních politiků ke kontroverzním nepolitikům

  Zpět na komentář týdne

Úmrtí Stanislava Grosse nám dalo vzpomenout na éru, kdy bylo v politice prý možné všechno. Kdo se prokousal do nejvyšších mocenských pater, nezávisle na věku, vzdělání, zkušenostech z praxe, mohl absolvovat „bezstarostnou jízdu“: naplno využívat, ba i zneužívat funkci, rozvíjet kontakty s byznysem, bez obav bohatnout... Rok před smrtí Gross hovořil o tom, že byl dobrým ministrem vnitra, ale špatným premiérem. Omluvil se rovněž těm, kterým ublížil. Dozrál k sebereflexi a pokoře. Ukázal...


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.