Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse ke komentáři týdne - Lukáš Jelínek: Dva roky s prezidentem Zemanem

  Zpět na komentář týdne

Druhé výročí pobytu v prezidentském úřadě oslavil Miloš Zeman ostrým výpadem proti České televizi. Podle něj neplní svoji veřejnoprávní funkci. Koncesionářské poplatky za televizi a rozhlas by doporučoval jen jako dobrovolné, lidé by prý měli mít možnost alternativně posílat svoje peníze na veřejně prospěšné účely. Zrušení koncesionářských poplatků je nyní nejviditelnějším cílem Strany práv občanů, které je Zeman čestným předsedou. Pomiňme osud médií veřejné služby bez...


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.

uživatel: marie stojkova

stiznost uradu prace
obry den jmenuji se marie stojkova a mam socialni pripat tim ze sem na UP.nemam praci jemi 18.sem tehotna 8mesicu a neberu ,skoro zadne penize tak jak mam brat prosim o pomoct sem usti nad labem datum nar.22.7.1997 dekuji

Reagovat