Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse ke komentáři týdne - Lukáš Jelínek: Smutný konec jedné paní

  Zpět na komentář týdne

O tom, že ministryně spravedlnosti Helena Válková patří k nejslabším členům Sobotkova kabinetu , se mluví celé měsíce. Upozornila na sebe jak častými výměnami svých podřízených, tak natahovanou přípravou zákona o státním zastupitelství. Od začátku února spekulace o odchodu Válkové z vlády zesílily. Značně k nim přispěly články v Lidových novinách a MF Dnes, listech vlastněných šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem . 9. února se Válková sešla s prezidentem Milošem Zemanem – ovšem po...


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.