Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse ke komentáři týdne - Miroslav Mareš: Soumrak Úsvitu?

  Zpět na komentář týdne

Rebelie poslanců zvolených za Hnutí přímé demokracie se nyní jeví jako začátek konce tohoto subjektu. Jeho šance však ještě nejsou zcela vyčerpány. Paradoxně však současný puč může posílit pozici nikoliv pozici těch, kteří se odvrátili od hlavní osobnosti hnutí Tomia Okamury , ale právě tohoto charismatického vůdce. Důležité bude, kdo uchopí rozhodující moc v tomto doposud pouze devítičlenném politickém hnutí. To totiž bude dostávat i nadále peníze ze státního financování politických stran...


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.

uživatel: Kajak

Dobre no
On to ale dobre rka

Reagovat
uživatel: Kajak

Dodatek
Alespon podle me

Reagovat