MENU

Diskuse ke komentáři týdne - Lukáš Visingr: Politická korektnost prospívá jedině populistům

  Zpět na komentář týdne

Téměř okamžitě po teroristických útocích ve Francii se v západní Evropě vzedmula silná vlna odporu proti islámu. Stále hlasitěji zní kritika nejen extrémních a násilných podob islamismu, ale i kritika celého islámu jako nebezpečné totalitní ideologie. Tím, kdo na tom získává body, jsou pochopitelně různé strany a hnutí, které s tímto tématem operují již dlouho a nyní mohou argumentovat způsobem „my jsme vás varovali“. Rostoucí popularita těchto subjektů však není zdaleka jen výsledkem...


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.

uživatel: chmelova_palice

chmelova_palice
a kolik teho ti islamci vůbec vychlastaji, vole? nedalo by se jim přiškrtit pípy a tím je odříznout od chleba, vole? umřeli by pak hladem.

Reagovat