Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse k politikovi - Mgr. Dana Váhalová

  Zpět na profil politika Starší komentáře
Mgr. Dana	 Váhalová

Poslankyně PČR, bývalá zastupitelka Moravskoslezského kraje (ČSSD). Absolventka bakalářského oboru Sociální pedagogika na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. V letech 1985–2000 vystřídala různé profese. Byla zaměstnancem státního statku, ČSD či bezpečnostní agentury. Od roku 1992 soukromě pondniká v oboru nákupu a prodeje zboží, v letech 1995–2000 byla samostatně hospodařícím zemědělcem. Od roku 2000 je spolumajitelkou autolakovny. Členkou ČSSD je od roku 1998. V roce 2004 byla zvolena do Zastupitelstva Moravskoslezského kraje, kde mimo jiné působila v Sociálním výboru a Výboru zahraničním, krajsou zastupitelkou byla do roku 2012. V roce 2009 kandidovala neúspěšně na sjezdu ČSSD do funkce místopředsedkyně strany. Vystuvovala mj. také Vysokou školu mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. V roce 2010 byla zvolena poslankyní PČR a o tři roky později mandát obhájila. Dana Váhalová je vdaná a má tři děti.


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.