Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse k politikovi - Mgr. Pavel Fischer

  Zpět na profil politika
Mgr. Pavel Fischer

Kandidát na prezidenta ČR (nestr.), bývalý velvyslanec ve Francii, diplomat. V Lidové škole umění absolvoval hru na housle, které se věnoval i nadále při studiu gymnázia. Poté pracoval jako dělník geofyzikálního průzkumu v Geofyzice n.p. Brno. V letech 1984–1990 absolvoval obor francouzština a čeština na UK v Praze a později studoval na fancouzské škole E.N.A. oblast státní správy. Mezi roky 1993–1995 působil jako zástupce ředitele Institutu komunikace. Od roku 1995 pracoval osm let v Kanceláři prezidenta ČR Václava Havla - nejprve v tiskovém odboru, od roku 1999 pak vedl politický odbor. V roce 2003 byl jmenován velvyslancem ČR ve Francii, kde působil do roku 2010. Po návratu do Prahy řídil sekci bezpečnostně-multilaterální na Ministerstvu zahraničních věcí ČR. Posléze pracoval jako poradce pro strategické a bezpečnostní otázky pro vládní i nevládní sektor. Od roku 2015 je ředitelem Ústavu empirických výzkumů STEM. V roce 2017 podal kandidaturu na prezidenta ČR díky podpoře 17 senátorů PČR. Pavel Fischer je ženatý.


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.

uživatel:

Jsem volitel pana Mgr. Fischera v prvním kole prezidentských voleb a jsem přesvědčen, že kdyby měl podporu politických stran jako pan Jiří Drahoš, tak by měl obrovskou naději tyto volby vyhrát jako jediny z kandidátů.

Reagovat