Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse k politikovi - JUDr. Andrea Češková

  Zpět na profil politika
JUDr. Andrea Češková

Bývalá poslankyně EP (ODS). Absolventka Právnické fakulty UK v Praze. Mezi roky 1995–1996 pracovala v daňovém oddělení společnosti Coopers & Lybrand. Od devadesátých let soukromě podniká a působila a působí ve statutárních orgánech řady firem. V roce 1998 vstoupila do ODS, téhož roku byla zvolena do Zastupitelstva MČ Prahy 5, kde byla členkou do roku 2010. Mezi roky 1998–2002 zde působila jako členka Finanční a kontrolní komise, od roku 2002 byla předsedkyní Finačního výboru. V letech 1999–2005 byla členkou Oblastní rady ODS na Praze 5, od roku 2007 vykonávala funkci delegátky Regionálního sdružení ODS v Praze. Roku 2002 začala provozovat samostatnou advokátní praxi. V roce 2009 úspěšně kandidovala do Evropského parlamentu, kde byla členkou Výboru pro rozpočtovou kontrolu. Andrea Češková má dvě děti.


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.

Tato diskuse byla administrátorem uzavřena.