Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse k politikovi - Mgr. Petr Hannig

  Zpět na profil politika
Mgr. Petr Hannig

Kandidát na prezidenta ČR, předseda strany (Rozumní), skladatel, producent. Po maturitě na umělecké škole v Turnově byl zaměstnán v Ústředí uměleckých řemesel v Praze. V letech 1968–1973 studoval varhanní hru, kompozici a dirigování na pražské konzervatoři. Léta 1968–1969 strávil ve Velké Británii, kde krátce spolupracoval se skladateli Tomem Springfieldem, Johnem Cameronem, zpěvačkou Dusty Springfield a skládal hudbu pro BBC. Po návratu do Československa se živil jako zpěvák, skladatel a vyhledávač talentů. V 70. letech vystudoval Hudební akademii múzických umění. Od počátku 90. let podniká a v roce 1994 založil hudební vydavatelství MAXIMUM s.r.o., které řídí dodnes. V roce 2002 založil Stranu zdravého rozumu, která se od té doby několikrát přejmenovala, stále však zůstává jejím předsedou. Za Rozumné opakovaně kandidoval v komunálních i krajských volbách, do Sněmovny i do Senátu PČR nebo do Evropského parlamentu. V listopadu 2017 podal kandidaturu na prezidenta ČR na základě 26 podpisů poslanců PČR. Petr Hannig je vdovec, jeho syn žije v USA.


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.

uživatel: Pavel

Dotaz
Jak se v srpnu 2011 mají "našipolitici"?

Reagovat