Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse k politikovi - Milan Wenzl

  Zpět na profil politika
 Milan Wenzl

Starosta MČ Praha 15 (nestr. za ANO 2011), podnikatel. Od počátku 90. let podniká. Je majitelem a jednatelem společnosti MILANO CZ s.r.o., do roku 2009 vlastnil také firmu MILANO EU s.r.o. a do roku 2013 společnost FIRMA WENZL, s.r.o. Do volené zastupitelské funkce kandidoval za ODS již v roce 2002. V roce 2014 byl jako nestraník za hnutí ANO 2011 zvolen do Zastupitelstva MČ Praha 15 a následně se stal starostou městské části.


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.