Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse k politikovi - Ing. Bc. Jiří Crha

  Zpět na profil politika
Ing. Bc. Jiří Crha

Zastupitel Jihomoravského kraje, 1. místostarosta města Blansko (ODS), bývalý ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje. Vystudoval Vysoké učení technické v Brně a Masarykovu univerzitu v Brně. Mezi lety 1992–2001 působil na Okresním úřadě Blansko, v letech 1995–2001 jako jeho přednosta. Od roku 2001 do roku 2010 pak zastával fuknci ředitele Krajského úřadu Jihomoravského kraje. V 90. letech byl po čtyři roky zastupitelem města Blansko, do zastupitelstva a rady města se opět dostal v roce 2010, od té doby je též 1. místostarostou. Člen ODS, ve straně zastává mj. funkci místopředsedy regionálního sdružení. V roce 2012 byl zvolen zastupitelem v Jihomoravském kraji. Jiří Crha je rozvedený a má dvě dospělé děti.


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.