Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse k politikovi - Ing. Adam Záruba, Ph.D.

  Zpět na profil politika
Ing. Adam Záruba, Ph.D.

Zastupitel města Hradce Králové (Změna pro Hradec), předseda ZO Orlice Českého svazu ochránců přírody. Vystudoval Stavební fakultu ČVUT v Praze, kde získal tituly Ing. a Ph.D. Působil zde i jako pedagog, později spolupracoval s urbanistickou firmou. Od roku 2007 předsedá Základní organizaci Orlice Českého svazu ochránců přírody. Roku 2010 úspěšně kandidoval do Zastupitelstva města Hradce Králové, je zde mj. i místopředsedou Výboru pro životní prostředí. V krajských volbách v roce 2012 jako nestraník vede kandidátku Změny pro Královéhradecký kraj v Královéhradeckém kraji.


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.