Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse k politikovi - Mgr. Martin Baxa

  Zpět na profil politika
Mgr. Martin Baxa

1. náměstek primátora města Plzeň, bývalý primátor, zastupitel Plzeňského kraje (ODS), učitel. Vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně, kde získal titul Mgr. Od roku 1999 učí na gymnáziu v Plzni, od roku 2004 na částečný úvazek. Mezi lety 2002–2006 byl zastupitelem města Plzně. Roku 2004, 2008 a 2012 úspěšně kandidoval do Zastupitelstva Plzeňského kraje. Od roku 2006 do roku 2010 byl radním a členem Zastupitelstva městského obvodu Plzeň 3. V roce 2010 se stal primátorem města Plzně. V roce 2014 byl opětovně zvolen do Rady města Plzně, zastává funkci 1. náměstka primátora. Martin Baxa je svobodný.


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.