Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse k politikovi - MUDr. Tomáš Julínek, MBA

  Zpět na profil politika Starší komentáře
MUDr. Tomáš Julínek, MBA

Bývalý senátor, bývalý ministr zdravotnictví (ODS). Vystudoval Lékařskou fakultu na Masarykově univerzitě v Brně. Po studiích nastoupil jako sekundární lékař plicní léčebny v Jevíčku. Později pracoval jako lékař ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. V období let 1991–1998 se stal nejprve primářem oddělení ARO, posléze náměstkem ředitele a ředitelem (1994–1998) Nemocnice s poliklinikou Ivančice. Mezi lety 1992–1995 byl členem představenstva České lékařské komory. Dva roky po svém vstupu do ODS byl v roce 1998 zvolen senátorem za obvod č. 55 - Brno-venkov. Svůj senátorský mandát obhájil i v senátních volbách roku 2004. V letech 2003–2006 působil jako stínový ministr zdravotnictví ODS. V období roků 2006–2009 zastával post ministra zdravotnictví v první a druhé vládě Mirka Topolánka. Po odchodu z vysoké politiky mj. dělá poradce premiérovi Petrovi Nečasovi. V dubnu 2013 policie Julínka obvinila ze zneužívání pravomoci veřejného činitele a porušování povinnosti při správě cizího majetku ve věci převodu provozování letecké záchranné služby ze státu na soukromé subjekty. Tomáš Julínek je ženatý a má dva syny.


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.

uživatel: kramerová

kdo chce víc, nemá nic
Vážený pane Julínku, Váš způsob podání a zavádění do praxe poplatků ve zdavotnictví mne přesvědčil o tom, že jako politik nemáte nadání. Měli jste ohromnou příležitost a Vy svým naprosto hloupým a nestrategickým chováním jste zavinili, že kvůli poplatkům prohrála pravice na celé čáře a ještě dnes je toto téma nepústale propíráné. Dovolili jste, aby skrze poplatky mohla populistická levice šířit svůj jed a likvidovat budoucnost našich dětí. Už jen to nasměrování poplatků na všechny vrstvy obyvatelstva, včetně kojenců, bylo naprosto hloupé a kdybyte si dal tu práci, tak byste snadno zjistil, že pokud by poplatky platila jen produktivní část obyvatelstva, bylo by to velkým přínosrem. Ale to ne, Vy jste museli hloupě, omezenecky trvat na svém.... tak doufám, že dnes, když se díváte na tu spoušť, kterou jste způsobili, že jste opravdu spokojení.

Reagovat
uživatel: barannay dežo

seš fajn chlap
tome, pozdravuj i toho krsa cikrta. ver že ti fandím a přeju ti abys ses už brzy vrátil tam kam patříš a to do politycké oblasti. tvuj prof. dežo

Reagovat