Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse k politikovi - Ing. Miloš Zeman

  Zpět na profil politika
Ing.  Miloš Zeman

Prezident ČR, čestný předseda SPO, bývalý premiér ČR a předseda ČSSD. Absolvoval studium na VŠE v Praze, kde poté působil do roku 1970 jako pedagog. V roce 1968 vstoupil do KSČ, téhož roku se přihlásil do obnovovované sociální demokracie. V roce 1970 byl za kritiku normalizace z KSČ vyloučen. Pracoval poté jako zaměstnanec tělovýchovných organizací, v letech 1984–1989 působil jako prognostik. V roce 1989 otevřeně kritizoval komunistický režim v televizním vystoupení. Téhož roku vstoupil do OF, které zastupoval jako poslanec Federálního shromáždění. V letech 1992–2007 byl členem ČSSD, v období let 1993–2001 stál v jejím čele. V roce 1998 byl jmenován předsedou vlády ČR, již vedl do roku 2002. Následující rok neuspěl v prezidentské volbě. Do aktivní politiky se vrátil jako organizátor a posléze předseda strany SPOZ, za níž v roce 2010 neúspěšně kandidoval v Ústeckém kraji ve volbách do Poslanecké sněmovny PČR. 26. června 2012 ohlásil oficiální kandidaturu na prezidenta ČR a 26. ledna dalšího roku byl zvolen českým prezidentem. Tím se oficiálně stal 8. března 2013. Miloš Zeman je podruhé ženatý a má dvě děti.


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.

uživatel: Andrea

Nevolte Zemana, nic neudělal pro svůj národ
Miloš Zeman je velmi nemocný,a starý,je obesní,jako pytel se sádlem, hrabe jen pro sebe. Nikomu nedal žádnou milost i přes to, že jsou osoby/ženy/,kteří odsouzení nespravedlivě, vlezl do zbytečné diskuse o Peroutkoví a prokázal svou neznalost o něm,a na pohled ,jako alkoholík,je možné ,že jím je. Nevolte Zemana. i

Reagovat
uživatel: Tomáš Sigmund

Změna mocenské elity - myslitelé, tvůrci, vůdci a krizoví manažeři
Většina lidí v dnešní době tvořící mocenskou elitu státu nejsou ve vztahu k rostoucímu planetárnímu kolapsu na úrovni, aby zvyšovali naději tento kolaps odvrátit. Není to pouze výsledek její kvality, ale v procesu je mnoho retardačních životních zákonitostí. Jednak kapitalistická formace, nevzdělanost, bída, náboženství a hlavně malá zodpovědnost k udržení života na Gaie. Pokud většina mocenských sil nezačnou prosazovat revoluce udržitelného rozvoje, rovnosti a radosti nevzniká šance na změny životních stylů, jež by riziko stylu vztahů přetvořili. Osvobození proletariátu, které nastoloval marxismus-leninismus přes třídní změny je sice jednou z podmínek, ale nejméně tři další typologické změny lidí jsou nutné pro řešení. Jsou to vzdělanost a vzdělavatelnost, dramatické až drastické změny v ignorabistickém genofondu lidstva a v neposlední řadě schopnost změny formativnosti, tj. společensko-ekonomické formaci směrem k nekozumeristické komunistické podobě. Dále schopnosti zvládat systémovou strukturaci životních (výrobních a produkčních ) vztahů přes odpovídající rozvojové charakteristiky výrobních sil. Toto by mělo odpovídat kulturně civilizačním rámcům v pospolitostech jak subkontinentálních tak nadkontinentálních rozsazích podle konkrétní totality činností a procesů. Velmi blízko podle mého poznání má ve svém díle Miloslav Ransdorf.

Reagovat
uživatel: tomáš

čuereja
dobrý den dopsal jsem se pan. prezidentovi .milose zemana

Reagovat
uživatel: L.N.

Názor
Dobře že je pan prezident agent něčeho třeba USA RF no asi vůbec ne no a já osobně ho mám rád protože co?-Nekecá!Vynikající znalost našeho národa on je takový srandista ovšem pozor znalost vynikající člověk ve věci historie kde má pravdu v otázce Xy no nechme to tak stejně má tentokrát pravdu prezident?

Reagovat
uživatel: Ladislav Nestrašil

Zabití důstojníka
V kleci na videu posílají Muslimové upállení pilota důstojníka armády Jordánska navíc příbuzný Panovníka v tom případě v žádném případě vy nemáte co pohledávat v Evropě nevážíte si vašich lidí!

Reagovat
uživatel: Ladislav Nestrašil

Jakub Deml
Jsme jako chmýří s pampelišky to které foukne pasáček a ta se po louce rozletí.Jakub Deml

Reagovat
uživatel: Ladislav Nestrašil

Akce
Vy jste zapoměly zřejmě ženy co prezident udělal pro ty holky zatčené v Pakistánu?To prostě prezident nemůže vysvětlovat kdyby nebylo ing.Miloše Zemana holky jsou dávno mrtvé!!!

Reagovat
uživatel: Ladislav Nestrašil

Názor
Prezident ing.Miloš Zeman drtí každého kdo chce ho zase porazit v příštích volbách TOP-09 a ODS předpokládají že by mohl jejich nějaký človíček vyjet ovšem pan prezident Miloš Zeman je machr chlap a pokud bude zdravodně v pořádku je volebně aspoň u nás na Vysočině naprosto neporazitelný!!!

Reagovat
uživatel: Andrea

Nevolte Zemana
Vysočina je daleko od Prahy a vy nevíte ,jaký je Zeman,který je starý,velmi nemocný a hrabe jen pod sebe,nic neudělal pro svůj národ.Nikomu nedal milost i přes to, že jsou osoby/ženy/ kteří odsouzení bez důvodu,nepravdivě,ale Zeman se bojí dát milosti,protože ničemu nerozumí,umí jen chlastat a cestovat. Nevolte pytel se sádlem,nevolte Zemana.

Reagovat
uživatel: Karel Baudyš

Hovniválové české politiky
Vyhlašuji soutěž o největšího hovnivála české politiky. Po posledních prožitých letech mi přijde, že se někteří politici konečně spojily s novináři
a začali společnými silami usilovat o zlatého hovnivála české politiky. Kde se jaký trus objeví už se o to hovno perou. Momentálně si výborně vede pan Fiala s ODS s panem Kalouskem s TOP 09 opravdu dělají čest svým stranám a voličům. Oni totiž nehledají nové a lepší cesty pro náš národ ,pro život našich lidí, pro náš stát oni hledají největší hovno, aby mohli očerňovat ,diskreditovat,a hlavně pečlivě skrývat svou vlastní malost. Oni totiž přes tu svou kuličku trusu už ani nevidí to co lidé skutečně potřebují a chtějí. K čemu Vám jsou pánové Vaše tituly , když jste se začali honit za hovnama. Komu čest,tomu čest ! V naší politice nemusíte mít o dostatatečný přísun Vašich živin strach, oni Vás novináři zase včas upozorní ,kde kus hovna urvat. Děkuji všem slušným politikům , kteří se těmto nechutným honbám vyhýbají Karel Baudyš

Reagovat
uživatel: Karel Baudyš

Podpora skutečnému českému Panu prezidentovi Zemanovi
Vaše prezidenstká činnost si zasluhuje skutečný obdiv.Jste první člověk, který od roku 1989 pro tuto republiku skutečně něco dělá.Navzdory štvavým kampaním ,ať už z politického spektra politických darmožráčů,či politických závistivců,tak samozřejmě ze strany tzv.nezávislých redaktorů ,kteří jak jeden tak druhý sympatizují s tou či onou stranou. Naprosto se ztotožňuji s Vaší politikou . Především považuji za " excelentní" snahy o navázání vztahů s východními velmocemi. Nechápu malohlavé politiky, kteří toto nedoceňují. A všemožně se snaží toto zničit. Má rodina si všímá toho, co pro tento stát děláte a jsme rodina fakt velká( to byl jen žert). Rádi bychom věřili , že vše co děláte ,děláte pro dobro této země. Jen mimochodem fandíme též panu Babišovi. Naprosto nesnášíme řečičky pánů politiků, kteří už 27let jen mluví a dělají se důležitými tím, že se vymezují a ( omezují). Asi zapomněli, že i křestˇané zabíjeli lidi,že také evropská přistěhovalecká verbež v americe vybíjela původní obyvatelstvo a kradla zem jak straka,(teď jsou ovšem velcí demokraté, a když ukradli co mohli, tak si sepsali ty svoje listiny práv a svobod),zapomněli naši politici, že co lidstvo , lidstvem je, vždy vznikaly nepravosti. Tím chci říci, že rozumný člověk se poučí a hledá nové cesty, ale naši politici mi přijdou tak, jako prasata, válí se ve starých sračkách a ještě si v tom libují ," protože čím víc se šlape v hovně tím víc to smrdí". A to prosím pěkně dělají už 27let. Je mi 49let, pamatuji jak komunisty tak přebarvené komunisty, a proto tolik obdivuji normálního rozumného politika tj.Vás pane prezidente.Nechápu jenom proč všichni tak obdivují tzv.DEMOKRACII=BORDEL. Vždytˇ už staří filosofové v antice věděli ,že to ani z daleka není nejlepší způsob vládnutí. A naše demokracie si zaslouží spíše povzdech, naprosto neakceschopná spletˇ politických názorů,proudů a politiků bez mozku.K čemu potřebujeme tolik poslanců ,aby se dohadovali celý rok o jednom zákoně? Dovedou si Ti hlupáci vůbec představit kam by naše zem došla , kdyby se takhle chovali dělníci. Na co nám je senát ,snad na to, že tam pan Havel uklidil svoje strejdy a tety. Děkuji pěkně.Čí strejdové a tety tam sedí nyní? Napadlo někdy někoho proč v roce 1948 proč v roce 1968 proč v roce 1989 nebyla zatím vždycky jenom nespokojenost. Chytří politici vezměte rozum do hrsti a nedopust´te nespokojenost ,Pak se nemusíte bát ,že přijdete o svá korýtka a budete moci s klidným svědomím zrušit i darmožráče v senátu . Jsme s Vámi pane prezidente a jsme i s panem Babišem pracujte pro nás srdcem a rozumem a nenechte se zatáhnout do soudních procesů - ty zabíjej -a my Vás chceme živí, jako zed´proti českým politikům bez mozku. Děkujeme Karel Baudyš

Reagovat
uživatel: Dáša

Miloš Zeman
Souhlasím s názory prezidenta na uprchlickou krizi a nedivím se, že je naštvaný na Sobotku, který to hraje na všechny strany. Současně ale by měl volit vhodnější slova a nevést přes média slovní přestřelku se Sobotkou nebo s kýmkoliv jiným. Myslím, že tento postup mu může hodně uškodit a snížit oblibu u některých občanů a zbytečně tím nahrává svým odpůrcům, kteří přesně na toto čekají. Co se týká uprchlíků, nemyslím si, že by lidem úmyslně chtěl nahánět strach, spíše má zájem o budoucnost naší země a její bezpečnost. Vždyť Francie, Británie je už teď v některých městech ze 40 % muslimská !! Každý průměrně inteligentní člověk si snadno uvědomí, že tato čísla jsou alarmující a pokud bude tento trend pokračovat, kam utečeme my před nimi ? Domnívám se, že Miloš Zeman je obdařen určitou intuicí a přesně ví, co dělá. Dočetla jsem se, že i v minulosti český národ včetně našich představitelů dopředu upozorňoval ostatní státy na nebezpečí vypuknutí 1. i 2. světové války, kdy se nám nejprve všichni vysmáli a potom se to skutečně stalo. Nechci tímto říci, že nám hrozí od muslimů válka, ale jen chci připomenout, že Češi ví, že tato masová invaze cizí kultury do Evropy nemůže přinést nic dobrého.

Reagovat
uživatel: muammar kaddáfi

Na Sobotku kalašnikov
Pane prezidente timhle výrokem jste mě moc zklamal.Jste velice chytrý člověk tak by jste mohl vědět že na zviřata se používá takzvaná srážečka a ne kalašnikov.ta by mu ten kobylák co má místo mozku vyrazila z hlavy.Ale jinak palec na horu.

Reagovat
uživatel: Milena

Uprchlíci
Líbí se mí názor prezidenta, že jsme je tu nezvali. Pomáhat se určitě má, ale bohužel jsou zde ve valné míře pouze z ekonomického důvodu. Silně pochybuji o jejich integraci, jak nás neustále přesvědčují média. Od známých ze zahraničí víme dobře, že se po desetiletí žádná integrace nekonala až na málo výjimek. Žijí ve svých komunitách, pobírají dávky a když už podnikají, tak za tím je nějaká "zlodějna". A o značném zvýšení kriminality ani nemluvím. Nejvíce o těchto skutečnostech vypovídá článek - Syřanka odkrývá pozadí masové imigrace do Evropy na serveru: svobodneforum.cz a také článek britského lékaře na http:/rogozov.bigbloger.lidovky.cz/c/438237/Vsedni-den-s-islamem -aneb-vanoce-letos-povolili.html

Reagovat
uživatel: Eva Dostálová

Vánoční projev
Je to další poctivé zhodnocení situace.Reakce zpráv opět potvrdila jejich lživost.Bohužel ovladač nemá knoflík aby lidé mohli komentátory odcenit fackou.

Reagovat
uživatel: Magdalena

Je to zajímavý text, jenže na to, že je to o našem Panu prezidentovi, tak tam je chyba! Ale hlavně že je to text o hlavě Českého státu!

Reagovat

Dobrý den, Magdaleno,
děkujeme za Váš příspěvěk. Budeme rádi, když nám onu chybu konkretizujete, abychom ji mohli případně opravit. Děkujeme a přejeme pěkný den.
Redakce Naši politici

Reagovat
uživatel: Filip

Zeman
Náš prezident má alespoň svůj názor a nebojí se ho sdělit, ale třeba takovej ten kašpárek za oceánem kroutí zadkem jak boháčí pískají...

Reagovat
uživatel: marcel

zeman
Tento příspěvek byl označen za nevhodný a odstraněn administrátorem serveru.

Reagovat
uživatel: pepa

Cesta prezidenta do Ruska
Nevím, co je americkému velvyslanci do Zemanových cest. Je to vrchol drzosti a ani se nedivím, že se ohradil. My také můžeme mít spoustu výhrad vůči americké zahraniční politice, ale určitě bychom si nedovolili Obamovi radit, co má a nemá dělat. Nejsem žádný komunista a milovník Ruska, ale proti Rusku je vedena přehnaná kampaň, za kterou stojí USA. S Ruskem bychom určitě měli dobře vycházet, protože je to pro nás důležitý obchodní partner. Pro USA nejsme ničím zajímaví a děláme si velké iluze. USA nám jako členům NATO slibuje ochranu, ale my ji přitom nepotřebujeme, protože se do ničeho nevměšujeme, pokud nás USA do něčeho nezatáhne díky své politice samo. Americký konvoj nebyla nic jiného než provokace vůči Rusku, protože využili momentální situace. Ještě před konfliktem s Ruskem se žádný konvoj neplánoval. A co mě nejvíc může dopálit, že jsou nyní Američané pasováni do role jediných osvoboditelů ČR před Hitlerem. A co ostatní osvoboditelé: naši vojáci, sovětská armáda či rumunští vojáci atd. ? Tisíce těchto vojáků padlo za osvobození našeho státu a my si na ně ani nevzpomeneme ? Kde byli Američané celé roky trvání války ? Objevili se až, když bylo jasné, že to má Hitler prohrané. Kdyby dříve USA zasáhlo, tak nemuselo tolik nevinných lidí zemřít v koncentračních táborech.

Reagovat
uživatel: Jan

prezident
Nechápu proč lidi kteří odsuzují Zemana který podle mne neudělal nic špatného, svým chováním udělají ostudu celému národu a to že prezident řekne mediím něco co měli vy-pípat je vina pouze jejich a to že říká pravdu je pro některé nepříjemné ale hlavně vy jednodušší je to jen mediální zástěna aby jste si nevšímali jak si vláda přidává na platech a dělá jinou činnost za kterou by měli dostat provaz a ne plat. A jen věřte američanum oni jsou páni světa akorat jsou zadluženi víc než ostatní státy světa a chovaji se stejně jako Hitler chtěj si podrobit svět ale v čechách je moderní věřit jen lžím

Reagovat
uživatel: Milena

Protestní akce proti Zemanovi
Nechápu, proč zatahovali do protestní akce i prezidenty jiných států ? Byla to mezinárodní ostuda ! Pokud něco mají proti Zemanovi, tak ať si počkají na jinou příležitost. Také se mi nelíbilo, jaké vulgární výrazy použil, ale reakce části veřejnosti je poněkud přehnaná. Nemyslím si, že toto je běžný slovník Miloše Zemana, spíše byl jeho záměr nepochopen a celé se to obrátilo proti němu. Česká republika zažívá poslední dobou velký úpadek morálky a vulgarita je celkem běžnou záležitostí - i v mateřských školách děti mluví vulgárně a určitě to nemají od Zemana, nýbrž od svých rodičů, kteří možná také kritizovali Zemanovo chování. Je to pouze záminka. V poslední době se už ani nezdraví, neděkuje, všude odpadky na chodnících a o exkrementech psích miláčků nemluvě. V supermarketech vyzkoušené oblečení už téměř nikdo neráčí vrátit zpět a chudák prodavačka to musí pořád dokola uklízet. Takže pokud někomu vadí chování Zemana nebo politiků všeobecně, tak je to vlastně odraz naší společnosti dneška. A je zajímavé, že když jde o něco opravdu závažného, např. o neustálý růst cen nebo amnestii Václava Klause, tak žádné davy v ulicích nevidíme.

Reagovat
uživatel: Hana Dolejšová

Náš prezident
Chování pana prezidenta je naprosto předvídatelné.Odhadnout muže má několik jasných skutečností:
1/ krasavec- kdysi
2/ dvě nepodařená manželství
3/ trochu nadprůměrně vzdělaný, spíšé informovaný
4/ dlouholetý ctitel Borovičky
5/Uražený v minulé době
6/Nyní mocný
Nezdařila se mu akce Hašek. Jako pan Klaus není schopen svoji ješitnost udžet na uzdě, takže si nyní bude s námi hrát a vymýšlet další akce, velice se tím baví, vždyť je nepostižitelný.
Takže již žádné starce na Hrad.
Pak se ještě může najít nějaký pán, který vymyslí dokonalou prezidenskou akci podobnou, která se mu již povedla a použije jakéhokoliv nefér věci.
Pokud by se to povedlo, doufám, že demence bude již v takovém stadiu, že místo na Hrad půjde do podhradí.


4 / dlouholetý ctitel


Reagovat
uživatel: Jan Čech

JAK JE TO,
Tento příspěvek byl označen za nevhodný a odstraněn administrátorem serveru.

Reagovat
uživatel: marek

marek.palkoska@seznam.cz
Jo na jednu stranu uznávám, že se náš Pan Prezident chová jako hulvát ale na druhou stranu přichází otázka na celý národ: ,,Proč se všichni bouříte proti Zemanovi když jste ho ze začátku všichni volili." Uznávám ale, že já jsem ho volil také. ,,Proč" ?? Protože my přišlo smysluplnější mít za Českého prezidenta raději ČECHA než aby ČESKÉ REPUBLICE dělal presidenta pan Schwarzenberg, který je vlastně Českým občaném jen z poloviny. Reagujte prosím na můj názor protože jsem zvědav jestly se naše názory liší, či nikoliv. Děkuji

Reagovat
uživatel: Jan

prezident
myslím že jaký lid takový prezident a obráceně a to kdo koho volil je asi jedno měli by jsme jako národ táhnout za jeden konec a ne se pošpiňovat

Reagovat
uživatel: Ludmila

To Zeman přehnal
Volila jsem M. Zemana, protože byl určitě lepší kandidát na hlavu státu než pan kníže. Za dobu svého působení ve funkci udělal Miloš Zeman několik přehmatů, ale tentokrát to myslím přepískl hodně. Na toto přesně jeho nepříznivci čekali, až se ukáže jeho sedláctví (právě tak jej fanoušci knížete nazývali).Kdyby byl trochu v tomto směru inteligentní, tak si dá na to pozor. Doma ať si mluví jak chce, ale na veřejnosti, v médiích by neměl takové výrazy používat.

Reagovat
uživatel: Mari

Zeman
Je zřejmé, že na Zemana doléhá těžká senilita a bohužel, je to silný rusofil. Ale: "za peníze v Praze dům", že? Nevolila jsem ho a dala jsem přednost panu Schwarzenbergovi, přestože ani on vzhledem k věku nebyl ideálním kandidátem, zato má vychování a politicky nás jednoznačně řadí tam, kam jsme vždycky patřili!

Reagovat
uživatel: rejpal

je mi z Vas na bliti
Léta jsem Vám fandil a považoval za čestného a charakterního člověka, jenže vzhledem k Vašemu postoji a vyjádření k tomu , co se děje na Ukrajině jsem změnil názor a velice jsem se ve Vás zklamal.
Bydlím v Brně a vzhledem k tomu , že toto město není daleko od Vašeho trvalého bydliště
(Slavkov u Brna) jsem se v minulosti zúčatnil mnoha předvolebních mítinků Vaší strany na kterých jsem s Vámi diskutoval o palčivých problémech co trápí naši společnost a mohu říci, že v mnoha případech jsme se spolu shodli.

Bohužel Vás musím v současné době považovat za zbabělce a bezcharakterního člověka kterému jde tak jako Vašim předchůdcům pouze o popularitu a vlastní osobní prospěch.
Díky Vás se stydím za to , že jsem příslušníkem českého národa , který má takového zbabělého premiéra a poklonkuje se před zákeřným a agresivním ruským národem jen z toho důvodu , že má z něho strach.
Vy a Vaši soukmencovci si zřejmě neuvědomujete, že to , co se nyní díky agresivním Rusákům děje na Ukrajině se může za několika let dít i u nás.
Táži se , to už jste zapomněli na to , co se dělo v roce 1968 u nás zásluhou ruských okupantů ?
To chcete aby se tato doba v blízké budoucnosti mohla znovu opakovat ? Tato okupace našemu tehdy československému státu velmi uškodila.

Vy jste asi neměl rozhovor s nějakým Rusem žijícím u nás tak jako já a který strašně litoval rozpadu SSSR a snažíl se mě přesvědčit , že nyní je Rusko pouze v útlumu a jeho sláva včetně jeho impéria se vrátí o to s větší pompou , před kterou bude mít strach celý svět .
Nemusím pro svoje tvrzení chodit daleko.
V loňském roce byl zveřejněn názor ruského psychologa na zdroji : www.aktualne.cz , kerý varoval ruskou společnost před tím , že se velice radikalizuje a stává se agresivnější a nebezpečnější vůči okolnímu světu. (zvláště ruská mládež )
Já to mohu osobně potvrdit případem jednoho Rusa , který bydlí u nás v domě. Tento Rus se chová tak , jako kdybychom mi Češi a Moravané nežili ve svoji zemi, ale byli součásti ruského impéria.
Když jsem ho několikrát upozornil na jeho nevhodné chování , byl jsem několikrát fyzicky napaden , včetně mých rodinných příslušníků s tvrzením , že mě zabije.
Při jednom fyzickém napadení jsem u nás v domě měl svědka (Čecha) , který mi slíbil , že bude svědčit u policie ČR , avšak po jejich příjezdu z obavy o svoji bezpečnost změnil výpověd.
Táži se :
jsme vůbec statečný a nebojácný národ jako jsou Poláci a Ukrajinci , nebo jsme banda zbabělců ?
Dle mého názoru určitě to druhé, a proto se před celým světem musím stydět za to , že jsem Čech.

Podpis : zklamaný bývalý volič strany ČSSD
PS, : škoda , že železná opona se po roce 1989 neposunula směrem na východ .
Uvědomujete si vůbec , že okupace ČR pokračuje dále , nyní ne vojensky ale zatím civilní formou ? - viz. Karlovy Vary a na mnoha jiných místech ?
Stále mám pocit , že již nežiju ve své rodné zemi , ale jsem součásti ruského impéria ( CCCP)
POZN obdoba tohoto zneni poslala Sobotkovi , týká se to ale především Vás
vždy jse dělal ze sebe chytráka a snažil se poučova t a nechcete přizna , ýe jste už naprosti senilní a mezi lidmi totalně odepsany !!!!!!

Reagovat
uživatel: Lenka

Lhář a zaprodanec Putinova Ruska
Pokud Zeman tvrdí, že na Ukrajině nejsou ruští vojáci, ale jen pár stovek dobrovolníků, vědomě lže a poškozuje zájmy a bezpečnost České republiky a všech jejich obyvatel, včetě jeho voličů. Takové vědomé jednání hraničí se zradou našich národních zájmů. Když se člověk podivá na složení jeho kanceláře a na ty kdo mu zaplatili jeho volební kampaň, není se co divit, že je pan Zeman zaprodancem Kremlu a v Rusku vládnoucího organizovaného zločinu.

Reagovat
uživatel: slavie

postřeh
Všiml jsem si,že prezident rád upozorňuje na chyby.Proto několik upozornění.1) Na sako se nenosí bunda
2)Kdyby výslovně,sám neprohlásil,že vehementně mával vlajkou,ani bych si nevšiml,že byl aktivnější,než jiný státník.
3)Myslím,že by sportovcům stačilo,popřát hodně štěstí a úspěchů.Zřejmě by se obešli,bez zbytečné poučky,že bez maximálního úsilí,se nedostaví úspěch!!
Toto vše svědčí o tom,že máme prezidenta,který stále ještě neví,že někdy méně, znamená více,že mlčeti je zlato a že jeho bonmoty už nejsou tak úderné jako kdysi!A hlavně,že mnoho lidí,se za jeho výroky stydí!Mě nejvíc
vadí,,mohl jsem sestřelit vládu".Proč to neudělal?Proč o tom mluví,když to neudělal?
Reagovat
uživatel: Simona

Budoucnost českého národa
Už se ani nedivím, že se naší republice vůbec nedaří, protože jsem se dočetla, že císař Rudolf II. proklel město Prahu i celé české království a nazval naši zemi jako nevděčnou !! Měl by se provést nějaký rituál za odstranění této kletby a určitě by pomohly i modlitby za obrácení českého národa, aby se to u nás obrátilo konečně k lepšímu.

Reagovat
uživatel: dkoberska

idioti
Nevím, kolik máte roků, ale chováte se jako idioti!

Reagovat
uživatel: Jirka

Nová vláda
Vůbec se nedivím, že prezident Zeman nechtěl jmenovat vládu. Stačí se podívat, koho tam vybrali. Např. pan Stropnický, který kdyby měl trochu cti, tak by sám nechtěl být kandidátem na ministra obrany. Je vidět, že mu jde jen o peníze a koryto a kdyby mu někdo nabídl, aby řídil ministerstvo blbosti, tak to určitě vezme. Vzal si příklad ze svého synáčka, který teď je radním hl. města Prahy a přitom se v politice jenom "ohřál" a už má místečko v zastupitelstvu. A co se týče ministerstva kultury, je dobře, že jej tam nezvolili. Určitě by zase měli výhody jeho kamarádíčci z divadla a ti, co jej nechtěli za ředitele divadla by to také poznali.

Reagovat
uživatel: dkoberska

nevolila jsem zemana
Zeman se chová jako komunistický diktátor. Je mi líto, že nevyhrál Schwarzenbergh.Stydím se za se stávajícího prezidenta!

Reagovat
uživatel: Jan

prezident
je pravda že ten by nic nezkazil protože by spal a nebo by mu nikdo nerozuměl

Reagovat
uživatel: Soudce

Havel Klaus Zeman jsou banditi zloději a šašci kteří nechali rozvrátit a rozkrast republiku pro svoje zájmy a ego.Dřive či později si je spravedlnost najde.Nejvyšši trest bude uťěchou!

Reagovat
uživatel: dkoberka

zapomeň
Havlovi nenasazuj psí hlavu!

Reagovat
uživatel: Kudrna

To je čistá pravda. Pryč s nimi.

Reagovat
uživatel: David

Miloš zeman
Vzhledem k tomu, že v dnešní době je situace čím dál horší, bych byl raději kdyby zeman okamžitě vypadnul z celkové politiky, protože takhle ničí celou politicku.
Já jsem komunismus nezažil, ale čtu o tom více, a byl bych raději kdyby komunisté okamžitě brutálně zasáhli na toho prezidenta, a na ostatní politické strany, včetně těch nejlepších, jako je KSČM, a ČSSD, jiná strana už není možná!
Je to jediné řešení do politiky, komunisté ukažte tomu kdo je tady pravý pán ČR!

Reagovat
uživatel: matej

Miloš Zeman
Pane davide, nevím co tu plácáte za nesmysly ! Komunisté mají zasáhnout proti KSČM! Asi jste měl pořádnou virózu, když jste psal tento příspěvek.

Reagovat
uživatel:

Koblížek
Zemana komunisty a socany nakopat do prdele a poslat na Sibiř.

uživatel: penetrátor

Kdo jste volil toho krátkozrakého vožralu Zemana , co se nyní snaží odvděčit bolševickým kamarádům lukrativními posty , jste spolustrůjcemi největší ostudy našeho státu v dějinách ....

Reagovat
uživatel: penetrátor

Kdo volil toho chudáka Zeman je vůl !!!

Reagovat
uživatel: TROL

ZAKÁŽOU INTERNET A BUDE TU TEN KOMOUŠSKÝ POŘÁDEK FILIP
TAK HURÁ UŽ TU MÁME KOMOUŠE.POŘÁDEK UDĚLÁ KSČ FILIP, ZAKÁŽOU INTERNET! JAK JINAK LEVICE ---FUJ

Reagovat
uživatel: Josef Marhevský

prozba k panu prezidentovy
dobrý den pane prezidente udělejte prosím něco s tou naší vládou to už není možné koukat a poslouchat v 89 roce jsme chtěly něco jiného a né toto děkuji moc Váš příznivec volil jsem Vás tak proboha něco s tím udělejte něco

Reagovat
uživatel: Severočech

Odpověď Matějovi
Pokud má - snad - p. Zemam někdy virozu, tak p. Šajzenberg ji má dle tupého výrazu v tváři stále...Ty tak zvané celebrity, kam patří např. Menzel a spol., se vyjadřují o lidech jako o panelákové lůze. A patří k nim i černoprdeláč Duka... Na tuto kategorii lidiček - tzv. celebrit - maji Slováci dobrý termín: jsou HAJZELSOCIETY!

Reagovat
uživatel:

Jakou virozu ? OŽRALA je to.

Reagovat
uživatel: Ondřej

Děs a hanba!
Zdravím,
no to je konec! Co jste to Vy všichni Zemanovi "fanoušci" udělali za absolutní a obrovskou chybu! Zeman? Vždyť je to jedna ostuda za druhou! Věčně s "virózou", věčné monotóní a nudné monology o ničem schůdném a předpotopní názory a zvyky člověka minulého režimu, který neakceptuje dnešní dobu.. Je až k nevíře, kolik slepých lidí se pohybuje tímto státem. Schwarzenberg je sice jaký je, ale když otevře pusu a člověk si sem tam nějaké slovo domyslí dává to SMYSL! Lidé otevřete oči..

Reagovat
uživatel: beta

nic
kouri jako darebni kamna

Reagovat
uživatel: Severočech

Jsem rád ...
Jsem velmi rád, že Miloš Zeman se stal naším prezidentem. Myslím ale, že bylo chybou, že spolu s pres. Klausem nepoložili také květiny ke hrobu prezidenta Edvarda Beneše. Vždyť on byl prvním spolupracovníkem prez. Masaryka. Dobře chápu jistou averzi p. prezidenta k velké části novinářské obce. Zejmena tituly patřící pod německé majitele (MAFRA aj.) vzorně plní svou úlohu vytýčenou již dříve papá Goebbelsem. Zejména pp. Steigerwald a Komárek vynikají v hanění všeho českého. Nejlepší odměnou za to by pro ně mohl být dvojitý Brežněv - tedy dvojitý polibek - od p. Posselta nebo novinářská cena K.Lažnovského. V úvahu přichází též Svatovácllavská orlice v dřevěném provedení. Bude to mít nový prezident těžké, zvláště když správně pojmenoval již dříve pravou úlohu sudetoněmeckého hnutí při rozbíjení republiky. Politika tzv. malých krůčků určitým kruhům v Německu vyhovuje a také je podporována právě také těmi Steigerwaldy,Komárky, Doležaly aj.Pane prezidente, pevné nervy a mnoho zdraví!

Reagovat
uživatel: STANLEY

Nepřesnost
Pokud M. Zeman začal chodit do školy v září 1950, myslím si, že nemohl chodit do Základní devítíleté školy. Mám za to, tenkrát to byla Osmiletá střední škola a tak musel skončit v roce 1958 (pokud z nějakého důvodu - např. zdravotního) neopakoval ročník.

Reagovat
uživatel: mariepata

prani
preji novemu panu prezidentovy hodne zdravi a pevne nervy a at ho nykdo nepomlouva marie

Reagovat
uživatel:

Tento příspěvek byl označen za nevhodný a odstraněn administrátorem serveru.

Reagovat
uživatel: matěj

Prezidentské foto
Opět se na Zemana sesypala kritika za jeho nová fota. On přece není Brad Pitt, ale normální starší chlap. A že měl sepjaté ruce ? To byla nepříliš povedená snaha fotografa zakrýt jeho "trojitou" bradu. Mám pocit, že ať udělá, co udělá, všechno je špatné. Už si konečně uvědomte, že je to naše nová hlava státu a že si zaslouží patřičnou úctu, i když někdo volil Karla (to také není zrovna krasavec).

Reagovat
uživatel: Irko Bača

Kritický příspěvek
Vážený pane Zemane volil jsem Vás až ve druhém kole a to proto, že mi není úplně jasné, kam vlastně patříte. Dnešním výrokem vůči p. Grebeníčkovi, jste to jen potvrdil - je Vám tedy bližší p. Černochová z ODS. Já jsem o půl roku mladší než Vy, nikdy jsem v KSČ nebyl, ale projevy p. Grebeníčka jsou mi docela blízké, protože jsem docela obyčejný člověk, stejně jako on, mám také předky z Moravy a mimo jiné Vl. Petřík je mým bratrancem, to Vám možná něco řekne. Můj názor je, že rokem 1990 jsme nezačali budovat demokracii, ale kapitalismus a ten dosáhl za posledních lšest let opravdu ke svému vrcholu.Tak zkuste sestoupit ze svých výšin.

Reagovat
uživatel: Matěj

Petice proti Zemanovi
Jsem překvapen, co naši pražští umělci zase předvádějí. Píšou jakési nesmyslné petice proti Zemanovi, který byl přitom zvolen v demokratických volbách občany naší republiky. Je jen škoda, že naše celebrity nejsou aktivnější v protestech proti Kalouskovi a spol., protože představují větší nebezpečí pro naši společnost. Ale je zdražování tolik nepálí, protože narozdíl od většiny rebupliky je v Praze nejnižší nezaměstnanost a nejvyšší platy. Ať si dál hrají sobecky na svém písečku, dokud budou mít role v těch nekonečných, stupidních seriálech, které se natáčí jen aby bylo na jejich hypotéky a nebo se mohou jít pobavit na některý z plesů pro smetánku a třeba se tam potkají se svým idolem Karlem Schwarzenbergem.

Reagovat
uživatel: jack

Tento příspěvek byl označen za nevhodný a odstraněn administrátorem serveru.

Reagovat
uživatel: mira

zeman
Pan Zeman během kampaně lhal, překrucoval a chytal se všeho, jen aby se na hrad dostal. Politicky negramotní spoluobčané mu uvěřili a dostali ho tam. Spolu s p. Zemanem přijde na hrad lež, arogance a podlá parta kamarádů. Je mi to moc líto, je to krok zpět..Já volil Karla!

Reagovat
uživatel: Jirka

Neboj se pana Zemana.
Lhát je přirozené a někdy i docela nezbytné pokud bude ptoti stát mafie,anebo si myslíš že né?O hrad mu,až tak moc nejde, ale o užívání si života a také o dobrou věc a hlavně náladu. Na hradě,od p.Miloše těch lží moc neuslišíš.Neboj,já myslím že bude Výborný prezident. Já volil p.France a p.Zemana!

Reagovat
uživatel: Míša

Je mi zle
Prolhaná ovarová hlava se dočkala satisfakce. Chtěli jste ho, tak ho máte, dementi. Já se radši držím hesla: lepší plakat s dobrým člověkem, než skákat se zmetkem!

Reagovat
uživatel: Marie

Český vzor Zeman?
Pezidentem má být obvzláště pro Čehy (potřebují ho jako sůl) charakter,
pravdomluvný a čestný člověk !!!!!!!!Umím si představit ing.Zemana na prknech co znamenají svět.

Reagovat
uživatel: Ladislav Málek, Cejl 501/33, BRNO-Zábrdovice

Gratulace ke zvolení prezidentem ČR
Bude mi 62 v měsíci březnu t.r. a gratuluji vám pane Ing. Miloši ZEMANE ke zvolení za PREZIDENTA ČR pro příští prezidenské období, a přeji vám i všemu vašemu okolí ty nejúžasnější a nejlepší dny života. Vím z vašich zveřejněných výsledků o studiu nejznámějších náboženství na světě, že jste zjistil, že jediné náboženství které nezabíjí je křesťanství s Ježíšem, ale nikoliv to, co vypravovalo a financovalo Křižácké války. Bible uvádí v Novém Zákoně(Smlouvě) Ep. Efez. kap. 6, verši 12: "Vždyť náš boj není proti krvi a tělu(lidským nepřátelům), ale proti duchovním vládám a mocnostem, proti světovládě temnoty(všeho zla) tohoto světa(věku), proti duchovním silám zla nejen v nebesích(nejen v atmosféře kolem země)." Mám přání si s vámi o těhle záležitostech popovídat, pokud máte zájem a když si uděláte trochu času. Budu rád, když s vámi budu moci osobně tváří v tvář mluvit, nejlépe až budete v Brně a vyčleníte si pro mě čas(stačí pro poprvé v rozmezí min.30-45 min.). V Lásce Agappe Ladislav Málek - e-mail: ing.ladislav.malek@seznam.cz.

Reagovat
uživatel: franta pilvous

prezident
soudruhu, žádný strom neroste do nebe a jsi odporný arogant. rád půjdu na tvůj funus!!!!!

Reagovat
uživatel: Ivan Bednář

Panu Miloši Zemanovi
Pane Zemane, spojuje nás jedna velká společná láska, tou je náš vztah ke kouzelné a nádherné Českomoravské vysočině. Je to jeden z důvodů proč jsem se rozhodl Vám napsat. Četl jsem Vaše články v technickém magazínu v roce 1989 a s obdivem Vás potom sledoval. Za necelou čtvrthodinu bude rozhodnuto o tom, stanete-li se prezidentem. V tuto chvíli bych ve vší úctě k Vám, Vám chtěl oznámit; nevolil jsem Vás a nechci Vás jako prezidenta. Nejsem přesvědčen, že Vy jste dobrá volba. Na důvody zde místo není, ale měl jsem potřebu Vám to takto sdělit. Ať již volby dopadnou jakkoliv, přeji Vám hlavně hodně zdraví a štěstí a radosti. Třeba se někdy potkáme na Vysočině, já Vás velmi uctivě pozdravím. Třeba spolu i promluvíme, přál bych si to.
S pozdravem
Společný přítel Vysočiny a obdivovatel pana Miloše Zemana z let 1989 i později.
Ivan Bednář,
ivosb@tiscali.cz

Reagovat
uživatel: Líba

Je to jedno
No my starší, se sice již nedožijeme lepšího života, jsem vždy fandila Zemanovi, ale myslím si, že je to zcela jedno, protože za 5 let bude znova volen president a, to si myslím, že vyhraje mladší. No tedy s těmi dvěma to nevyhrajeme...

Reagovat
uživatel: babf

volba presidenta
Je až zarážející, jak rychle postoupil s procenty dopředu Karel Schwarzenberg a přitom, kde kdo na něj nadává. Není to divné. Sice se lidé oblbují, že si volí prezidenta sami, ale rozhodující je někdo jiný,že? A vůbec proč titulují KS knížetem, když tituly jsou zakázané? Jeho zvolení bude ostuda pro celý náš národ. Proč nekandiduje v Rakousku nebo ve Švýcarech kam patří? Ty by si s ním ostudu nedělali, že?

Reagovat
uživatel: Matěj

Kníže na hrad a na mezinárodní ostudu je zaděláno
Nedokážu pochopit, co všichni vidí na knížeti. Spíše malému českému človíčkovi imponuje jeho šlechtický původ. Jak může chtít reprezentovat český národ, když neustále usíná i během svého projevu a česky mluví špatně a ještě k tomu mu není rozumět.Už jsem měli té rakouské a německé nadvlády dost po staletí a máme dost vlastních schopných lidí, kteří by mohli být prezidentem, jen je tam pustit mezi sebe ! Všichni uvádějí, že výhodou je, že pan kníže nebude krást, protože má spoustu majetku. Vźdyť on ten post potřebuje jako sůl, protože vlastní sice spoustu nemovitostí, ale jejich provoz je velmi drahý. I v našich médiích proběhla před několika měsíci informace, že pan kníže je velmi zadlužený a má úvěry v řádu miliónů korun, takže s tou nezjištností to nebude tak žhavé ! A kde byl pan kníže napr. před 10 lety, to o něm nebylo příliš slyšet. Teď v 75 letech se kamsi hrne. Stejně to byl nápad pana Kalouska a spol., kteří nutně potřebují na hradě spojence a panáka, který jim schválí veškeré nesmysly. A další hrozbou je, že dle tisku má v plánu prodat některé naše památky za pár "šupů" svým přátelům ze šlechtických rodů. To bychom si pomohli! A že umělci ho tak moc podporují je pochopitelné, protože se s ním setkávají na večírcích, kde je při "šampáňu" každý sympatický a třeba z toho pro ně "kápne" i nějaký ten grant. Obyčejní lidé z něj budou mít velké kulové. A jeho nápad na odškodnění obětí H-systému bylo populistické předvolební gesto, které se určitě neuskuteční. Takže z toho vyplývá, že blekotu,mekotu a spícího panáka, i když se šlechtickým titulem NEE !!

Reagovat
uživatel: Jan

Simpatizant
Pro ing. Miloše Zemana!!!

Oživit se tímto mohou předvolební TV debaty !!!

...." Prezident by měl být výraznou, ale DOMACÍ osobností . Volba vlastně znamená, že hledáme vyjímečného ČECHA skvělého rozhledu a nadprůměrných schopností, který dokáže uspokojit politické spektrum a občany naší země. Měl by mít skvělé vystupování, pohlednou ženu, jazykové vybavení. Měl by být vlastně ideálním občanem, ale nikdo takový neexistuje, a proto bude veřejnost s každým prezidentem částečně nespokojena. S některým více s jiným méně. To podle chyb, skandálů a prohřešků, kterých se při svém prezidentování dopustí. " Vláda věcí tvých se k tobě navrátí, ó lide český". Monarchie, to už tady jednou bylo, a dlohá staletí jsme s tím trpěli a bojovali!!!

Přeji Vám ve volbách úspěch!!
Zdraví Jan

Reagovat
uživatel: jezek eda

pro ksč
V roce 1948 se socialní demokraté spojily komunisty a v roce 1989 jim to vrátili. Pan Zeman byl poslanec a nenavrhl zakázat ksč.
Mám obavy,aby je jako prezidet nepodporoval.


Reagovat
uživatel: Tomáš

Názor jednoho voliče
Vzhledem k tomu, že se dnes naše společnost nachází v bodě, kdy přestává platit, že 1+1=2 a většina našich politiků toto nechce chápat. Musím se přiklonit k levicově orientovanému kandidátovi, kterým je pan Miloš Zeman.
Neustále zvyšování daní u základních výrobků a potřeb, škrty a všemožné úspory povedou, podle mého názoru, jen k pádu naší ekonomiky do propasti.
Chováme se jako země, která nemá zájem o finance zvenku a snad ani o naše vlastní. Pořád se jen nevhodným a drastickým způsobem snažíme přiblížit bohatým státům západní Evropy. Bohužel na to zatím ani zdaleka nemáme. Zvyšování daní a cen nad míru platbyschopnosti obyvatelstva vede jen k podporování nelegálních výroben, pašování zboží ze zahraničí, podporování živlů, kteří do státní kapsy nic nepřinesou a odrazení zahraničních investorů i obyčejných zákazníků.
Vezměme si například vysoké ceny pohonných hmot: není tomu tak dlouho, kdy nastala situace, že čeští autodopravci zakázali svým řidičům, jezdícím do zahraničí, tankovat v ČR. Já osobně jsem jezdil pro naftu do Rakouska, kde v danou chvíli byla cca o 3Kč/litr levnější, a jistě jsem nebyl sám. Rovněž naši zahraniční sousedé a autodopravci omezili své cesty (za nákupy, za zábavou) do ČR, nebo zde kvůli vysokým cenám pohonných hmot přestali tankovat. Zde opravdu přestalo platit že 1+1=2. Platilo, že 1+1=0,5.
Je mi jasné, že prezident v České republice má funkci spíše reprezentativní. Na druhou stranu věřím, že pan Zeman je natolik silnou a těžce ovlivnitelnou osobností, která raději než by si dopisovala s recidivisty a pokládala někde pořád věnce, raději osloví českou vládu a v rámci svých možností a pravomocí se pokusí usměrnit její názory a doufám, že i skutky.
Můj názor na protikandidáta pana Schwarzenberga, bez ohledu na jeho jisté vnější nedostatky, je vesměs kladný. Je to člověk znalý zahraniční politiky i člověk zdravého úsudku. Ale myslím, že jen toto nestačí.
V současné době potřebujeme především prezidenta, který bude tvrdě agitovat na českém bojišti.
Tento můj názor je názorem prostého občana, který se politice spíše vyhýbá. Je tedy možné, že se mé názory nemusí shodovat s vyššími cíli českých politiků a mafie.

Reagovat
uživatel: Fantomas

Bla bla
Plané řeči, prezidentova pravomoc je téměř bezvýznamná a nikdy to lepší nebude. Nakonec bude úplně jedno jestli to bude Franta nebo Pepík, jenom jsme za tu atrakci vyhodily zbytečně dost peněz.

Reagovat
uživatel: Hana Milová

Reakci
Naprosto s Vámi souhlasím. Také volím pana Zemana. Věřím že se bude snažit zasahovat do politického dění více než jeho předchůdci. Zároveň si myslím, že bychom měli zauvažovat o zvýšení prezidentských pravomocí.

Reagovat
uživatel: Volič

Pro voliče Miloše Zemana
Prosím, zvažte volbu Miloše Zemana. Tento politik stál v čele vlády opoziční smlouvy a má za sebou řadu nepříjemných kauz s dopadem na státní rozpočet. Za špatná rozhodnutí Zemanovy vlády platíme my všichni, viz http://www.opozicnismlouva.cz/afery-opozicni-smlouvy

Reagovat
uživatel: Věrka

Souhlas
Dobře je to popsané tady - http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10123147075-vladneme-nerusit/

Reagovat
uživatel: annavelickova@seznam.cz

volby
Vážený pane Zemane, sleduji každé Vaše vystiupení již řadu let. Ale včerejšek byl velmi vyjimečný tím, že jste dokázal lidem a věřím, že jich nebylo u obrazovek málo, že jste důstojný kandidát na prezidenta. Př eji Vám, aby jste post prezidenta obhájil a dokázal tento národ vyvést z té špíny a bahna, ve kterém jsme uvízli. Hodně štěstí Vám přej Anna Veličková.

P.S. Pokud bych mohla nějak pomoci ráda se na obnově této země podílela.

Reagovat
uživatel: joney

Děkuji, že tu jste, budu Vás volit. Mezi tou hordou lumpů není koho. Vy, jediný máte šanci na můj hlas.

Reagovat
uživatel: pepa

ZEMAN
ZEMAN JE B.B
STAŘECKÁ DEMENCE MU ŘÍKA PANE

Reagovat
uživatel: Aleš

A co je potom Schwarzenberg ?
Reaguji na pana Pepu a jeho urážky Miloše Zemana. Pokud má Zeman stařeckou demenci, tak co potom teda má Karel S. ?
Já myslím, že má minimálně slintavku, spavou nemoc a doporučuji spánek a 3 pečovatelky, aby ho probudily, pokud bude potřeba podepsat nějaký zákon.

Reagovat
uživatel: Honza K.

bez Fišera a Dlouhého
Je mně 59 r. a už v r. 92 jste byl pro mě člověkem, který má svoji vizi a cíl, který dál prosazujete. Trapnost předchozí volby prezidenta ze strany ČSSD mě odradila od další volby této strany. I já jsem byl v KSČ.NESTYDÍM SE.

Reagovat
uživatel: Miki

Děkujeme ale zmizte
Už Vás takových bonmotových žvanilů bylo až až.Chtěl by jste se flákat na hradě?Zmizte raději na Vysočinu a tam v některé z nejbližších restaurací oplodňujte sousedy svými rádoby moudrostmi.Dobře Vám bylo za Husáka co?Taky jste se s Klausem flákali.Nyní ze sebe děláte přemoudřelého.Zmizte raději do dějin tohoto vysátého národa od všelijakých dobrodruhů.

Reagovat
uživatel: jone

no a bonmotový žvanil je hlavně pan velkokníže, který stojí pouze o hlasy slušných a poctivých občanů. Sluční a poctiví to jsou ti, kteří makaj 12 hodin denně za normální, běžnou mzdu, nikoliv sebranka z horních 100 000,- která jenom šmelí a má ještě tolik nehoráznosti že si schvaluje zvyšování platů - fuj, já mám vybráno.

Reagovat
uživatel: Jana

Díky.....
Děkujeme p. Zemanovi ,že za jeho vlády nám dal soukromé státní exekutory,montovny na úrodné půdě.Že transparentně utratí 1 000 000 Kč v době,kdy matky samoživitelky nemají ani na jídlo!

Reagovat
uživatel: Jan

prezident
každé dítě má svého otce a že si naděláte děti a čekáte že vás budou živit ty ostatní a exekutor je bič na hloupost lidí když si myslí že se dá splácet půjčka půjčkou nezlobte se ale chůdák ditě který má takové rodiče sociální dávky a podobné by neměli dostávat ti co pracovat můžou a né když nechtěj

Reagovat
uživatel: joney

Chápu že je Vám špatně, to většině normálních lidí taky, já se mezi ně počítám. Modrásci utratí z Vašich daní mnohem více a teď ještě šlechta zparchantělá schválí zákony, které Vás doslova ožebračí.

Reagovat
uživatel: vili

Prezidentem
Statistika nechci !

Reagovat
uživatel: vili

prezidentem
vytvořit souboj s Janem Švejnarem

Reagovat