Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse k našemu projektu - Většina radních má vysokoškolské vzdělání, žen je však v radách jen pětina

  Zpět na náš projekt

Praha, 09.06.2015 – V rámci projektu Transparentní radnice, jehož výsledky jsme Vám přinesli v květnu letošního roku, jsme zpracovali 157 podrobných profilů radních krajských měst a starostů MČ v Praze. S takto získanými údaji jsme však ještě dále pracovali. O podnikání politiků či kumulování veřejných a stranických funkcích jste se dočetli v předešlé analýze , tentokrát se zaměříme na obecnější čísla a rozšíříme tak již zveřejněné informace o další údaje. Rady krajských měst v datech...


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.