Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse k našemu projektu - TZ CNI: ÚOOZ zajistil sporné pražské parcely za miliardy. Nová stopa vede k lidem ze Syneru

  Zpět na náš projekt

Praha,  04.05.2015 - CNI: Policie v březnu nechala zaplombovat více než 36 hektarů pozemků v Praze a okolí v hodnotě miliard korun. Většina zajištěných pozemků skončila po nestandardní restituci u firmy, ve které figuruje bývalý liberecký zastupitel za ODS Jaroslav Mejstřík a další lidé úzce spojení se stavební společností Syner. Podle zjištění Centra nezávislé investigace (CNI) ( 1 ) nechal policejní Útvar pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) na počátku března zaplombovat...


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.