Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Diskuse k našemu projektu - TZ: Založili jsme Centrum nezávislé investigace

  Zpět na náš projekt

Praha, 30.04.2015 - Watchdogová organizace Naši Politici společně s investigativní novinářkou Eliškou Bártovou založili nový web „ Centrum nezávislé investigace – CNI “. Portál nabídne výsledky důkladné pátrací žurnalistiky a hloubkových analýz. První případ CNI exkluzivně poskytlo Hospodářským novinám a bude zveřejněn v pondělí 4. května 2015. PŘÍMÝ ODKAZ NA PORTÁL WEBU CNI. Cílem Centra nezávislé investigace je odhalovat a důkladně zpracovávat nové případy podezřelých či...


 

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.


Přihlášení uživatele

Registrovaní diskutující mají právo vkládat do diskusí interaktivní odkazy, videa z YouTube i dále sdílet diskuse na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě, že ještě nemáte založen svůj účet, zaregistrujte se.

uživatel: ladislav Pártl

CNI Bártová
Zase jste něco vymysleli. K čemu ? Každý novinář kope za toho kdo je platí.Tak každý článek je napsán tak aby zadavatel měl užitek, dotyčný byl popliván pošpiněn. Čtenář věří co se o druhé píše a neptá se je to pravda ? A media tu lež rozmáznou. To se děje hlavně v politice na odstranění úspěšného politika. Který vybočí z řady a netáhne za jeden provaz.

Reagovat
uživatel: Jan

kdo je živí?
Kdo takové šmejdy živí?

Reagovat